V sobotu 13.6.2020 starší přípravky odehráli turnaj v Králikách.
Soupeři Králiky, Dolní Čermná a Žichlínek
Výsledky Jablonného
Jablonné - Žichlínek 1:0 branku vstřelil Kuba Mrázek
Jablonné - Králiky 4:3 branky vstřelili Peťa Švestka, Pepa Greguš, 2x Max Pomajbík
Jablonné - Dolní Čermná 4:3 branky vstřelili Vojta Štruml, 2 x Petr Švestka, Max Pomajbík
V celkové tabulce:
1 Jablonné 9 ¨b
2 Žichlínkek 6b
3 Dolní Čermná 3b
4. Králiky 0b

Turnaje se zpčastnili Jáchym Štrbík, Vojta Štruml, Kuba Mrázek, Pepa Greguš, Max Pomajbík, Petr Švestka, Adam Jursa, Dominik Belan, Patrik Málek a Filip Melnický.
Turnaj se odehrál l za teplého a dusného počasí. Bouřky byly všude kolem, ale turnaji se vyhnuly.
Hodnocení trenérů:
První zápas proti Žichlínku. Byl to těžký zápas, naši kluci nastoupili proti robustnějšímu soupeři. V obraně dodržovali co měli. V nebezpečných situacích soupeře dobře zachytal Jáchym. V útoku jsme si vytvořili šance, ale Peťovi Švestkovi se míč ukrýval ve vysoké trávě. A tak jedinou rozhodující branku vstřelil Kuba Mrázek, kdy asi na pátý pokus dorazil balon do sítě.
Druhý zápas protí domácí Jiskře, jsme na začátku uplně zaspali. Prohrávali jsme už tři nula. Poté se kluci začali více koncentrovat na hru a do poločasu snížili na 3.2. Nakonec se nám podařilo vyrovnat. Mohli jsem jít i do vedení, ale Jáchym neproměnil penaltu. Nakonec jsme se střelecky prosadili a vývoj zápasu otočili a zvítězil 4.3.
Poslední zápas proti Dolní Čermné se z počátku zdál jednoznačně. Soupeře jsem v úvodu k ničemu nepouštěli. Dostali jsem se dovedené a náskok postupně navýšili až na přijatelných 4.0. V druhém poločase, jsem prostřídali sestavu a udělali několik chyb v obraně a soupeř snížil na 4.2. V závěru jsme ještě jednou inkasovali, to když rozhodčí zapískal faul na soupeře, naši kluci přestali hrát, ale Čermenský útočník pokračoval ve hře a vstřelil branku i v přerušené hře. No nedá se nic dělat s úsměvem to připomíná minelu rozhodčího v ligovém zápase Bohemians-Sparta

Za urputného tepla a dusna se nakonec turnaj vydařil. Kluci křičeli opět Jablo je město. A převzali diplom za první místo. Všem patří dík a bylo vidět, že i kluci ze střídačky se začali zlepšovat.