22.08 Holice 1: 2 pk Jablonné( 1:0)
napsal:admin
Góly
89" Kyllar
penalty proměnili Chuluuntsetseg,Pištáček,Moravec,Formánek

Rozhodčí: Hořínek

Diváků:30

Průběh:
Ve druhém kole jsme zajížděli do Holic.Ůvod zápasu byl posunut o skoro půl hodiny,protože z důvodu nesehrání hlavního utkání mužů po zápase dorostu byla změna v delegaci rozhodčího který přijel později.Dlouhé čekání se na nás projevilo,když jsme od prvních minut nebyli schopni zachytit tempo hry a nedůrazem v osobních soubojích domácím dovolili ohrožovat naši branku.Těm se povedla hned první akce,kdy potrestali naši nerozhodnost v pokutovém území.Po desti minutách mohlo být ještě hůř,kdyby Hebr nevytěsnil míč na roh.Od tohoto okamžiku jsme přeci jen přidali na důrazu,v obraně vynikal zejména Baláš a domácí se už do žádné šance nedostali.Bohužel směrem dopředu to stále nešlo.Domácí branku jsme skoro neohrozili a to ani z dobře situovaného trestného kopu,když Kolesnyk trefil jen zeď.Po změně stran se herní projev zlepšil o 100% a v útočné fázi byli nebezpečnější.Ovšem spoustu slibně rozjetých útoků zhatila finální přihrávka a domácí stačili vždy zasáhnout.Od 75" jsme byli už jasně lepším týmem.Hodně se zlepšily kraje jak střídající .Machačný tak ,,oživený" Daava" motali domácím zadákům nohy.Blízko ke golu měl Formánek a Lesák,míče šly vždy mimo.A tak se to povedlo až v samotném závěru.Formánek vysunul Daavu,jehož centr si ke střele připravil Kyllar a střelou k tyči vyrovnal.V penaltovém rozsřelu proměnili všichni naši hráči,Hebr dvakrát domácí vychytal a tak jsme ke druhému bodu nepotřebovali ani pátého exekutora.

Sestava
Hebr-Kolesnyk,Baláš,,Kubelka-Kyllar-Pišťáček,Moravec,Vágner(71" Machačný),, Chuluuntsetseg,,Pišťáček.-Chaloupek( 82" Lesák),Formánek

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Jablonné 18
2. Č.Heřmanice 16
3. Opatovec 15
4. Kunčina 14
5. Semanín 13
6. Březová 13
7. Bystré 10
8. Libchavy 10
9. M.Třebová,,B" 8
10. Sloupnice 8
11. Lanškroun,,B" 7
12. D.Újezd,,B" 5
13. Žichlínek 4
14. Pomezí 3
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. V.Mýto 16
2. Lanškroun 15
3. Pardubičky 15
4. Choceň 14
5. Slatiňany 14
6. Ústí 13
7. M.Třebová 13
8. Č.Třebová 12
9. Prosetín 10
10. Hlinsko 10
11. Polička 7
12. Přelouč 6
13. Holice 6
14. Jablonné 5
15. Libchavy 3
16. Letohrad 0