Góly
12",22" a 63" Jirásek, 37" a 42" Štěpánek, 45" Stejskal,63" Čáp

Rozhodčí: Kříž

Diváků:95

V prvním utkání sezony jsme zavítali do Jehnědí. Nenatrénovanost a nesouhra z naší strany byla patrná už od úvodu utkání. Už ve druhé minutě jsme prohrávali 0:2. Ve dvanácté minutě se nám podařilo vstřelit kontaktní gól na 1:2, ale domácí ihned reagovali a vstřelili dvě branky- 1:4. Ve 22. minutě se podruhé v utkání prosadil Jirásek 2:4, ale domácí znovu reagovali - 2:5. To už bylo v prvním poločase vše. Úvod do druhé poloviny utkání nám vyšel dobře a dotáhli jsme domácí tým na rozdíl jedné branky 3:4. Mezi 40. - 50. minutou padly celkem čtyři branky- po dvou na obou stranách, takže se skóre přehouplo na 5:7. V 53. minutě se domácí prosadili naposledy a my jsme do konce utkání přidali ještě dvě branky, takže přestřelka skončila vítězstvím domácích 8:7. V průběhu utkání se nám podařilo chytnou tempo a postupně se rozehrát. I za nepříznivého stavu, který trval celý zápas, jsme utkání nezabalili a bojovali jsme až do konce.

Sestava: Appl- Černohous, Trojan, Stejskal, Jirásek, Čáp, Špaček, Štěpánek, Kulhavý, Noga

Zpracoval: Martin Štusák