05.09 turnaj v Rybníku
Výsledky:
Rybník - Jablonné 3:6 (branky vstřelili Max Pomajbik, Vojta Štruml, Peťa Švestka2x, Kuba Mrázek, Dominik Belan )

Jablonné - Čermná 14:0 (branky vstřelili Vojta Štruml, Petr Švestka 4x, Max Pomajbik 4x, Adam Jursa 2x, Kuba Mrázek 3x)

Jablonné - Tatenice 2:0 ( branky vstřelili Max Pomajbik, Kuba Mrázek)
Do turnaje nastoupili: Jáchym Štrbík, Kuba Mrázek, Pepa Greguš, Hugi Černohous, Vojta Štruml, Petr Švestka, Max Pomajbik, Adam Jursa, Štěpán Hanus, Dominik Belan, Filip Melnický a Patrik Málek.

První podzimní turnaj klukům ze starší přípravky nepokazila ani pandemie COVID-19. Turnaj se odehral na těžkém měkém terénu. Domácí rozhodčí z Rybníka to rozhodovali přesně a spravedlivě. V prvním utkání proti Rybníku se kluci dostali do vedení 1 nula po brance Maxe. Do poločasu jsme dostali dvě laciné branky. Jedna byla po chybě v obraně a druhá po chybě brankáře. Soupeř tedy v poločase vedl 2.1. Po přestávce nejprve vyrovnal Vojta, který trefil balon z voleje. A do vedení nás dostal Petr. Vedení 3.2 jsme dlouho neudrželi a soupeř vyrovnal. Po secvičeném signálu nás do vedení dostala přesná střela k tyči. V tomto případě Kuba Mrázek nedal brankáři šanci. Poté jsem si už vedení pohlídali a dokonce jsme přidali dvě branky Dominik a Petr. Soupeře v tomto zápase držel dobrý brankář.
Druhý zápas v turnaji jsme rozehráli na vedlejší hřišti, kde kluky potrápilo sluníčko a teplo. Soupeře z Dolní Čermné jsme nechtěli podcenit a to se nám podařilo. Hned v první minuti vystihl Vojta chybnou rozehru brankáře a hned ho přehodil. Druhou branku jsme přidali do minuty. V průběhu utkání jsme si vypracovali spoustu šanci. I když jsme všechny neproměnili, tak se 4x trefil Petr, 4x Max, 3x Kuba a 2 x Adam. V zápase se výrazně zlepšila rozehra brankáře Chyma. Díky výraznému vedení jsme si mohli dovolit vyzkoušet druhého brankáře Pepu a Chym si mohl i zaútočit. Soupeř nám hrozil z nakopávaných balonů od brankáře, ale s tím si naši obránci a brankář poradili.
Poslední zápas se zdál už předem býti nejtěžší. Jedním z důvodů bylo sluníčko a částečná únava některých hráčů z předchozích utkání. Proti soupeři z Tatenic jsme hned v úvodu měli šanci, ale tu jsme neproměnili. Postupně se hra odehrávala spíše ve středu pole. V prvním poločase jsme se dostali do vedení, kdy branku vstřelil Max. Další šance, které jsme si vytvořili, tak zůstaly neproměněny. Proto naše obrana a brankář museli být ve střehu. Trpělivost a koncentrovanost vše hráčů přinášela ovoce. Jednobrankový náskok jsme drželi i po poločase. V průběhu druhého poločasu naše vedení na dva nula zvýšil Kuba. Do konce utkání se klukům nepodařilo proměnit ještě několik šancí, ale jak již bylo zmiňováno koncentrovanou hrou v obraně jsme udrželi nulu a zvítězili 2.0. V turnaji jsme zvítězili, a třikrát si zakřičeli Jablo je město. Druhé místo obsadil Rybník, třetí byli kluci z Tatenic a 4 místo obsadila Dolní Čermná.