05.09 turnaj v Rybníku
napsal:admin
Výsledky:
Rybník - Jablonné 3:6 (branky vstřelili Max Pomajbik, Vojta Štruml, Peťa Švestka2x, Kuba Mrázek, Dominik Belan )

Jablonné - Čermná 14:0 (branky vstřelili Vojta Štruml, Petr Švestka 4x, Max Pomajbik 4x, Adam Jursa 2x, Kuba Mrázek 3x)

Jablonné - Tatenice 2:0 ( branky vstřelili Max Pomajbik, Kuba Mrázek)
Do turnaje nastoupili: Jáchym Štrbík, Kuba Mrázek, Pepa Greguš, Hugi Černohous, Vojta Štruml, Petr Švestka, Max Pomajbik, Adam Jursa, Štěpán Hanus, Dominik Belan, Filip Melnický a Patrik Málek.

První podzimní turnaj klukům ze starší přípravky nepokazila ani pandemie COVID-19. Turnaj se odehral na těžkém měkém terénu. Domácí rozhodčí z Rybníka to rozhodovali přesně a spravedlivě. V prvním utkání proti Rybníku se kluci dostali do vedení 1 nula po brance Maxe. Do poločasu jsme dostali dvě laciné branky. Jedna byla po chybě v obraně a druhá po chybě brankáře. Soupeř tedy v poločase vedl 2.1. Po přestávce nejprve vyrovnal Vojta, který trefil balon z voleje. A do vedení nás dostal Petr. Vedení 3.2 jsme dlouho neudrželi a soupeř vyrovnal. Po secvičeném signálu nás do vedení dostala přesná střela k tyči. V tomto případě Kuba Mrázek nedal brankáři šanci. Poté jsem si už vedení pohlídali a dokonce jsme přidali dvě branky Dominik a Petr. Soupeře v tomto zápase držel dobrý brankář.
Druhý zápas v turnaji jsme rozehráli na vedlejší hřišti, kde kluky potrápilo sluníčko a teplo. Soupeře z Dolní Čermné jsme nechtěli podcenit a to se nám podařilo. Hned v první minuti vystihl Vojta chybnou rozehru brankáře a hned ho přehodil. Druhou branku jsme přidali do minuty. V průběhu utkání jsme si vypracovali spoustu šanci. I když jsme všechny neproměnili, tak se 4x trefil Petr, 4x Max, 3x Kuba a 2 x Adam. V zápase se výrazně zlepšila rozehra brankáře Chyma. Díky výraznému vedení jsme si mohli dovolit vyzkoušet druhého brankáře Pepu a Chym si mohl i zaútočit. Soupeř nám hrozil z nakopávaných balonů od brankáře, ale s tím si naši obránci a brankář poradili.
Poslední zápas se zdál už předem býti nejtěžší. Jedním z důvodů bylo sluníčko a částečná únava některých hráčů z předchozích utkání. Proti soupeři z Tatenic jsme hned v úvodu měli šanci, ale tu jsme neproměnili. Postupně se hra odehrávala spíše ve středu pole. V prvním poločase jsme se dostali do vedení, kdy branku vstřelil Max. Další šance, které jsme si vytvořili, tak zůstaly neproměněny. Proto naše obrana a brankář museli být ve střehu. Trpělivost a koncentrovanost vše hráčů přinášela ovoce. Jednobrankový náskok jsme drželi i po poločase. V průběhu druhého poločasu naše vedení na dva nula zvýšil Kuba. Do konce utkání se klukům nepodařilo proměnit ještě několik šancí, ale jak již bylo zmiňováno koncentrovanou hrou v obraně jsme udrželi nulu a zvítězili 2.0. V turnaji jsme zvítězili, a třikrát si zakřičeli Jablo je město. Druhé místo obsadil Rybník, třetí byli kluci z Tatenic a 4 místo obsadila Dolní Čermná.
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 40
2. Jablonné 32
3. Semanín 27
4. Sloupnice 25
5. Pomezí 23
6. Libchavy 21
7. Dobříkov 21
8. Březová 21
9. M.Třebová,,B" 20
10. Jaroměřice 15
11. Lanškroun,,B" 10
12. Kunčina 9
13. Žichlínek 6
14. Bystré 6
Krajská soutěž
# Tým B
1. Přelovice 34
2. Orel 26
3. Žamberk 25
4. Libchavy 24
5. Jablonné 22
6. Chrast 20
7. Nemošice 18
8. Slatinany 16
9. Třemošnice 11
10. Jaroměřice 11
11. Proseč 9
12. Rudoltice 7
13. Němčice 1
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat