05.09 Ústí 8:0 Jablonné(2:0)
Góly

Rozhodčí: Zeman

Diváků:44

V sobotu za krásného, skoro letního počasí jsme zajížděli na horkou půdu do Ústí nad Orlicí. Bohužel toto utkání jsme odehráli na umělé trávě a jak je vidět na výsledku, tak se nám vůbec nepodařilo i když první poločas nenasvědčoval tomu, že bychom měli inkasovat tolik branek. Vprvním poločase se hrál poměrně vyrovnaný fotbal i když při nás stálo štěstí, kdy domácí v krátkém sledu po sobě nastřelili nejprve tyč a potom břevno Kubelkovi branky, který i několika svými zákroky držel ještě naše naděje na úspěch. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu předvedl ukázkový ,,námaz“ náš obránce a pro útočníka domácích už nebylo složité skórovat 1-0, bohužel za 5. minut už to bylo o dvě branky, kdy si po centru z pravé strany dáváme ukázkový vlastní gól. 2-0.
Do druhého poločasu nastupujeme s tím, že se s výsledkem pokusíme ještě něco udělat, že jsme nebyli horším týmem a ty góly jsme si dali vlastně sami, ale bohužel domácí na nás vlítli jako uragán a po několika individuálních chybách a nedůrazu bylo na začátku druhého poločasu po deseti minutách prakticky po zápase, kdy dostáváme v krátkém sledu po sobě tři branky 5-0.Domácí si potom vývoj utkání v pohodě hlídali a přidali ještě další tři góly a aby toho nebylo málo, tak se v průběhu druhého poločasu nepříjemně srazil s domácím útočníkem dobře hrající Baláš.
Na toto utkání je potřeba rychle zapomenout, ale na druhou stranu si z toho vzít ponaučení, že zápas trvá celých 90 minut a je potřeba být po celou dobu soustředěný a aktivní.
Pokus o nápravu budeme mít v neděli 13.9. od 13:15 hod na domácím hřišti proti celku z Chocně.