Góly
17",31" a 58" Bartoníček,38" Němeček

Rozhodčí: Šilar

Diváků:70

První utkání nové sezóny jsme nezačali nejlépe. Na hřišti jsme se rozkoukávali a často chybovali. Naše útočné akce jsme nebyli schopni zakončit. Pomohl až rohový kop po kterém se trefil hlavou Bartoníček. Následovali ovšem dva zbytečné kiksy v obraně a soupeř šel do vedení. Do poločasu se nám podařilo srovnat, když znovu skóroval Bartoníček.
V druhé půli jsme podali lepší výkon a šli si za vítězstvím. Střílený centr Němečka si srazil do brány domácí brankář. Z dalšího rohu se pak prosadil Bartoníček a zkompletoval hattrick. Vytvořili jsme si spoustu dalších šancí, které si zasloužili gól, ale v koncovce jsme pohořeli. Zápas tedy skončil naší výhrou 4:2.

Jansa-Fogl,Horský,Hock-Hubálek,Bartoníček,Němeček-Večeř,Černohorský(Vaníčková,Mareš,Chládek,Brandejs)

Zpracoval: Martin Štusák