Góly
51" Špaček,56" Jirásek,59" Trojan

Rozhodčí: V.Kopecký

Diváků:40

První domácí utkání v nové sezoně jsme odehráli proti soupeři ze Žichlínku. Úvod utkání nám nevyšel, nedařilo se nám podržet balon, natož kombinovat. Toho využili hosté a v 18. minutě vedli 2:0. Zbytek prvního poločasu byl z naší strany o poznání lepší a postupně jsme získávali převahu. Bohužel se nám nepodařilo proměnit žádnou z vytvořených šancí, a tak už v prvním dějství žádná branka nepadla. O přestávce jsme hráče nabádali, aby navázali na výkon ze závěru poločasu, a to se také stalo. Opět jsme postupně získávali převahu, ale gólu jsme se dočkali až v 51. minutě- 1:2. Po kontaktní brance jsme soupeře zavřeli před jeho pokutovým územím a už za pět minut se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku -2:2. V tlaku jsme pokračovali, byli jsme nastěhovaní na polovině hostů a v 59. minutě jsme si vybojovali penaltu, kterou proměnil Trojan, a my jsme tak šli poprvé v utkání do vedení- 3:2. Vzápětí jsme se dostali do další šance, ale neuspěli jsme, naopak hosté v 61. minutě zareagovali vyrovnáním- 3:3. Po vyrovnávacím gólu jsme se už k ničemu nedostali, ale byli to hosté, kteří se tlačili k naší brance. V 67. minutě byli odměněni rozhodujícím gólem- 3:4. Za předvedený výkon jsme se určitě zasloužili ze zápasu získat více, ale potrestaly nás neproměněné šance. Hráče musíme pochválit, že se opět za nepříznivého stavu zvedli a dokázali utkání otočit, i když se nám vedení nepodařilo udržet.

Appl- Černohous, Trojan, Hanus- Křivohlávek, Jirásek, Kulhavý- Špaček, Čáp (Stejskal, Uhlík)

Zpracoval: Martin Štusák