Góly
56" Vágner,79" Kyllar

Rozhodčí: Tipelt

Diváků:60

Na nedělní odpoledne jsme na domácím trávníku přivítali celek z Chocně z touhou odčinit vysokou porážku z minulého týdne. Bohužel se nám to nepovedlo, a to i přesto, že jsme nebyli horším týmem. Porážka 2:5 je tak velice krutá. Bohužel hned v úvodu utkání v 8. minutě jsme se špatně domluvili v obranné řadě na odehrání míče z pokutového území a svým nedůrazem přicházíme o míč a hostující útočník skrytou střelou otevírá skóre 0-1. Po této studené sprše, hned v úvodu utkání se postupně osmělujeme, hru vyrovnáváme, aspoň bojovností a nasazením a snažíme se s nepříznivým stavem něco udělat, ale bohužel-buď chyběl klid v zakončení, nebo jsme měli špatně seřízená mířidla. Hostující tým pro změnu zaměstnával naší obranu dlouhými nakopávanými míči na svého urostlého, velice nepříjemného, ale zato šikovného útočníka, se kterým si zatím ještě naše obrana dokázala poradit, a tak poločas končí těsně v náš neprospěch.
V kabině jsme si o poločasové přestávce řekli, co chceme hrát a také jsme tak vstoupili do druhého poločasu, jenomže po mírném tlaku na soupeřově polovině se hosté dostávají k nám před vápno, kde v souboji o míč padá hostující útočník a v údivu všech se píská pokutový kop, který hosté proměňují 0-2. Tento moment naše hráče na chvíli srazil na kolena, ale potom jsme už to zase byli my s vůlí vstřelit kontaktní branku. Toto se podařilo v 56. min Vágnerovi, který byl faulován v pokutovém území a sám faulovaný penaltu proměnil 1-2. Stále se snažíme být aktivní a pokoušíme se vyrovnat, jenomže od kýžené branky máme stále daleko, opět několik nepřesností nebo zbrklost v koncovce gól nepřinesl, a tak přišel trest, opět po jednom z mnoha nákopů si šikovně odstavil našeho obránce hostující útočník a nekompromisní střelou přímo do horního růžku neměl náš brankář šanci na úspěch 1-3. Tato branka nám opět ubrala síly, a tak soupeř pronikal do naší šestnáctky stále častěji, ale výborně chytající čtrnáctiletý Jansa si svoji premiéru odbyl na jedničku a svými zákroky držel naše naděje, jenže po opětovném našem nedorozumění opět propadáme 1-4. Kluky tato branka nepoložila a odměnou jim byl gól Kylara, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži v malém vápně a prostrčil míč pod padajícím brankářem 2-4. Jenomže za pět minut to bylo opět o tři branky, kdy se u rohového praporku, ač faulován, prosmýkl hostující útočník a se štěstím prostřelil našeho brankáře a stanovil, tak výsledek na konečných 2-5 v náš neprospěch. Klukům nelze v tomto zápase upřít bojovnost a i s nepříznivým výsledkem něco udělat po celých 90. minut, což se o některých už odehraných zápasech říci nedá. Pokud budeme na sobě takto dál pracovat jako jeden tým, věřím, že se výsledky dostaví.

Další utkání hrajeme v neděli 20.9. od 12:30 hod na hřišti v Prosetíně, místo původního termínu, který byl v sobotu 19.9. na hřišti v Holetíně.