19.09.turnaj ve Verměřovicích
napsal:admin
Turnaj Starší přípravky 19.9.2020 ve Verměřovicích - v Turecku

Výsledky Jablonného n. O.
Jablonné - Rybník 4:0 branky vstřelili (AdamJursa, Pepin Greguš, Filip Melnický, Kuba Mrázek)
Jablonné - Dolní Čermná 8:1 branky vstřelili (Péťa Švestka 5x, Kuba Mrázek 2x, Adam Jursa)
Verměřovice - Jablonné 0:19 branky vstřelili (Adam Jursa, Vojta Štruml 3x, Chym Štrbík 2x, Peťa Švestka 9x, Filip Melnický 2x, Hugi Černohous jeho děda to má za 50,- slíbil to, Kuba Mrázek)

Do turnaje zasáhli: Chym Štrbík, Pepin Greguš, Kuba Mrázek, Hugi Černohous, Vojta Štruml, Péťa Švestka, Adam Jursa, Patrik Málek, Dominik Belan, Filip Melnický.
Doma zůstali nemocní: Max a Štěpán přejem jim brzské uzdravení.

Turnaj jsme dnes odehráli v sousedním Turecku. Pro místně neznalé ve Verměřovicích. Přijeli jsem tam brzy ráno a celkem nás překvapila hrací plocha. Hrálo se na zelené přírodní trávě, ale i když jsme byli v Turecku tak zde byl na trávě mráz. Ten však záhy povolil a hráli jsem za pěkného slunečného počasí.
První zápas proti tradičnímu soupeři z Rybníka. Nečekaně jsme úplně nespali a fungovali od první minuty. V obraně se dodržovalo co se mělo. A v průběhu prvního poločasu jsme se dostali do vedení a dokonce byly vidět některé pěkné akce. Byly to akce, které kolikrát nevidíte ani v pralesní soutěži v kategorii mužů. Příhrávka pod sebe střela k tyči. Dokonce vyzkoušené nacvičené signály. Musím říci, že když se kluci soustředili na fotbal, tak to šlapalo. Nakonec jsme koncentrovaným výkonem porazili kluky z Rybníka 4:0.
Druhý zápas jsme nastoupili proti Dolní Čermné. I přes varování, že každý zápas proti stejnému soupeři je jiný jsem se nevyvarovali chyb. Začali jsme dobře, ale o vedení ná připravila jednoduchá chyba brankáře. Tu naši útočící hráči záhy odstranili a dostali jsme se do vedení, které jsme si až do konce udrželi. Viděli jsme spoustu hezkých akci, nahrávek a fotbal trenéry těšil i přes malé škobrtance. Ty škobrtance, když budou kluci chtít tak při trénicích odstraní.
Poslední zápas jsme v ostře sledovaném derby nastoupili proti Turecku. Je to jako když hraje Sparta a Slavia. Tentokrát to byl opět rozdíl stejně jako oproti prvnímu zápasu proti Turecku. Kluci z Turecka jsou mladší a menší. Tím spíše dostavají příležitost hráči z lavičky a kluci mají možnost si zastřílet, vyzkoušet zaběhnuté věci z tréninku. Zatím se nám to nedaří. Přispůsobujeme se hodně soupeři. V brance nastoupil ve 3/4 zápasu Patrik Málek. Jeden výkop se mu nepovedl, ale gol nedostal. Takže dobrý. V útoku se prosadilo spoustu kluků. Ke vší radosti dědy Oldy skoroval i Hugi Černohous. Snad má kontokorent a výplatu za vstřelený gol dá včas.

Shrnutí turnaje i přes kovid jsme to odehráli, nikdo se nezranil. Všem soupeřům přejeme hodně zdraví a úspěchů v dalších zápasech. Na dálku jsme se dověděli výsledek z Jablonného n. O. z turnaje BAMBINY. Starší kluci jim chtěli fandit. Nešlo to a za druhé místo jim gratulují. Hráči, rodiče i trenéři. Tak za týden na dalším turnají. Ještě přejeme ostatním družstvům Jablonného n. O. ať se jim o víkendu daří. Poznámka jednoho z díváků Turecka - Jaryho Tlapáka ať máme nos dole. To záleží na trenérech jak to s kluky zvládneme. Ale oni dobře vědí, že bez práce nejsou koláče. My trenéři jsme na kluky pyšní, ale nic od nás nedostanou zadarmo. Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Jablonné 23
2. Č.Heřmanice 22
3. Libchavy 19
4. Opatovec 19
5. Březová 19
6. Bystré 16
7. Semanín 16
8. Kunčina 16
9. M.Třebová,,B" 14
10. Sloupnice 14
11. D.Újezd,,B" 9
12. Lanškroun,,B" 8
13. Pomezí­ 8
14. Žichlínek 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. V.Mýto 25
2. Lanškroun 24
3. Č.Třebová 20
4. Slatinany 20
5. Pardubičky 20
6. M.Třebová 19
7. Choceň 17
8. Prosetín 17
9. Ústí 16
10. Přelouč 15
11. Hlinsko 11
12. Polička 8
13. Holice 8
14. Jablonné 8
15. Libchavy 4
16. Letohrad 3
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat