Góly
24" Čáp,27" Jirásek,33" Štěpánek,38" Štruml,48" Urban,63" Kulhavý

Rozhodčí: Nováček

Diváků:0

Ke třetímu kolu nové sezony jsme odcestovali do Srubů. Úvod utkání byl rozháraný a hrálo se převážně ve středu hřiště. Ani jedné straně se nedařilo na chvíli podržet balon. V 6. minutě se domácí střelou z poza vápna gólově prosadili- 0:1. I nadále se bojovalo ve středu hřiště bez vytvořených šancí. Okolo 20. minuty jsme začali mít více ze hry a odměnou nám byly vytvořené šance. Jednu takovou proměnil ve 24. minutě Čáp- 1:1. O tři minuty později jsme skóre otočili- 2:1. Dvě minuty před koncem prvního poločasu jsme přidali třetí branku- 3:1 a poločasová přestávka tak pro nás byla o poznání příjemnější. Tři minuty po změně stran jsme znovu gólově udeřili, hlavou se prosadil Štruml- 4:1. Nadále jsme kontrolovali hru a domácí tým jsme do ničeho nepouštěli. Ve 48. minutě další branku přidal Urban- 5:1. V 62.minutě poslední gól utkání vstřelil Kulhavý 6:1. V závěru zápasu se Sruby ještě dostali do šance, ale vyšly na prázdno a my si tak připsali první vítězství v sezoně. Opět jsme dokázali zvrátit nepříznivý výsledek a tentokrát jsme vedení nepustili.

Štrbík-Černohous, Trojan- Křivohlávek, Štěpánek, Kulhavý- Čáp, Urban, Jirásek (Štruml, Mrázek)

Zpracoval: Martin Štusák