26.09 Jablonné 0:1 pk Rybník(0:0)
Góly

Rozhodčí: Tomek

Diváků:35

V sobotním propršeném dopoledni jsme v Jablonném přivítali Rybník, který měl před utkáním stejně jako my tři body. Prvních dvacet minut byla hra vyrovnaná, poté jsme byli o trošku lepší, ale nedokázali jsme proměnit žádnou z vytvořených šancí. Hosté se také dostávali do útoku, ale ani oni nebyli úspěšní a tak první poločas skončil bez branek. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit dobře a vstřelit co nejdříve gól, a i když jsme navázali na výkon z prvního dějství, gólu jsme se nedočkali. Naše převaha byla výraznější, ale ztroskotávali jsme na nedostatečném důrazu u soupeřovi branky. V závěru utkání nám docházeli síly, a tak převahu získal Rybník. Ale podobně jako my, ani hosté nevyužili žádnou z vytvořených šancí. utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0. I přes nepřízeň počasí a absenci gólů byl k vidění pohledný zápas.

Štrbík- Černohous, Trojan- Kulhavý, Štěpánek, Jirásek- Štruml, Urban, Švestka (Appl, Křivohlávek)

Zpracoval: Martin Štusák