27.09 turnaj v Tatenicích
Turnaj st. přípravka 27.9.2020 - Tatenice

Výsledky Jablonného n. 0.
Jablonné n. O. - Sloupnice 12:1 branky vstřelili ( Vojta 2x, Péťa 3x, Adam 3x, Max 3x, Dominik 1x)
Luková - Jablonné 3:1 branku vstřelil Vojta
Jablonné - Tatenice 12:3 branky vstřelili ( Vojta 1x, Adam 3x, Max 2x, Péťa 3x, Pepa1x, Chym 1x, Filip1x)

Do turnaje nastoupil Chym Štrbík, Vojta Štruml, Pepa Greguš, Hugi Černohous, Adam Jursa, Peťa Švestka, Max Pomajbík, Dominik Belan, Filip Melnický.

Do turnaje jsme nastoupili v neděli dopoledne. Už nám nepršelo jako předchozí den mladším žákům. Přijeli jsme do Tatenic, s třemi náhradníky. Tři kluci si den před tím vyzkoušeli zápas za nepříznivého počasí za mladší žáky. Na měkkém, ale dobře připraveném terénu jsme odehráli kvalitní turnaj.
První zápas jsme hráli proti soupeři ze Sloupnice-Jehnědí. Naši kluci byli zpočátku zaskočeni nezvyklým pravidlem ofsajdu v malém vápně. Nic méně i přes toto jsem se dostali do vedení z trestného kopu. Pěkně se trefil Vojta. Násldně jsme přidali další goly. Trefil se Peťa a Max. Soupeř do poločasu snížil na 3.1. Po přestávce kluci i nadále plnili svoje úkoly a soustředili se lépe na koncovku. Přidali i další branky, kdy se trefil Adam, opakovaně Petr s Maxem a i Dominik.
V druhém zápase jsme nastoupili proti těžšímu soupeři z Lukové. I když jsme šli do vedení z trestného kopu. Tak soupeř záhy vyrovnal a otočil skore. V tomto zápase kluci bojovali, ale k zakončení jsme se pořádně nedostali. V závěru soupeř přidal ještě jednu branku a prohráli jsem 3:1. V tomto zápase jsme doplatili na nevyrovnanost našich hráčů. Někteří kluci byli solidně pokováni, i bez hvizdu píšťalky hlavního rozhodčího. Na to se nikdo nevymlouvá, jen klobouk dolů, že po pár uroněných slzách šli dále bojovat a zápas nevzdali.
Poslední zápas už trenéři neočekávali, že budou mít kluci ještě nějakou sílu. K překvapení všech, borci zabrali a brzy šli do vedení a utkání rozhodli v prvním poločase velice rychle. Pak už zápas kontrolovali. K ušetření sil více vytížených hráčů jsme využili změny brankáře. Peťa si šel odpočinout do branky a do )toku nastoupil Chym. Tento zápas jsme nakonec vyhráli 12.3. Krom Hugiho si každý z kluků vstřelil alespoň jednu branku. Hugi hrál z obrany a jeho výkon se zlepšoval. Také je potřeba pochválit Pepu, ten se také proti předchozím turnajům zlepšil. Pochvala patří všem klukům, jelikož v chladném počasí vydrželi turnaj odehrát důstojně a fyzicky vůbec nepropadli. Další turnaj hrajeme v Jablonném příští sobotu doma. Pokud nám to naše veličenstvo ministr zdravotnictví nezakáže. Budeme se těšit z každé odehrané minuty a už předem zveme rodiče, aby se ná nás přišli podívat jak se zlepšujeme. Pozdravujeme také kluky, kteří s námi nemohli do Tatenic a byli nemocní. Věříme, že se brzy uzdraví a budeme válčit společně proti dalším soupeřům.