Góly
32" Štěpánek

Rozhodčí: Kolář

Diváků:31

V dalším kole jsme jeli do Ústí, kam jsme bohužel odjeli v nekompletní sestavě. Utkání jsme zahájili pouze v osmi hráčích a kvůli tomu jsme museli improvizovat, což bylo na hrací ploše vidět. Prvních dvacet minut hrál hlavně domácí tým. Po té jsme naši sestavu doplnili třemi kluky z přípravky a prakticky ihned ve 22. minutě se do úniku dostal Štěpánek, který svou šanci proměnil a my tak šli do vedení 1:0. Vedení nám bohužel nevydrželo dlouho, už ve 28. minutě Ústí vyrovnalo - 1:1. To bylo v prvním dějství vše, výkon nebyl ideální. Ve druhém poločase se náš výkon postupně zhoršoval. Šance jsme si nevytvářeli, za to domácí měli dost ze hry, ale gól stále napadl. Zlom nastal v 60.minutě, kdy domácí celek skóroval a dostal se do vedení 2:1 a odstartoval tím pro nás hrůznou závěrečnou desetiminutovku, ve které jsme dostali ještě další tři branky a utkání tak skončilo výhrou domácího celku 5:1. Z naší strany nejhorší výkon v sezoně, bez energie, bez chuti hrát. Děkujeme posilám z přípravky (včetně rodičů), že narychlo přijeli a doplnili nás.

Sestava: Štrbík- Černohous, Trojan- Křivohlávek, Jirásek, Kulhavý- Štěpánek, Urban, Čáp (Pomajbik, Jursa)