Góly
31" Baláš,81" Kyllar

Rozhodčí: Kolbaba

Diváků:20

V neděli jsme brzy ráno zajížděli do dalekého Hlinska, bohužel nesoustředěnost na začátku prvního a na začátku druhého poločasu nám sebrala jakékoli naděje na úspěch, a tak prohráváme 6:2. Hned v úvodu první půle se dopouštíme chyby ve středu hřiště a domácí nás hned potrestali rychlým kontrem- 1-0. Po této studené sprše se hra trochu vyrovnala a i my se dostáváme do několika šancí, kdy asi největší měl Kyllar, trefuje hlavou po centru břevno domácí branky. Několika svými zákroky se v brance blýskl Pišťáček. Ve 20. min přichází opět trest, kdy domácí pěknou kombinací ve středu hřiště překonávají naší obranu a zvyšují svůj náskok 2-0. Po této brance jsme kupodivu trochu ožili a zatlačili domácí na jejich polovinu a po několika rozích snižujeme v 30 min., kdy si Baláš našel míč na zadní tyči a do protipohybu domácího brankáře snižuje 2-1. Tato branka naše hráče nabudila a snažili jsme se vyrovnat, ale opět po chybě domácí dávají,,šatňáka“ 3-1.
Bohužel druhý poločas opět začal podobně, jako ten první. Nedokázali jsme se dostat do zápasu a asi někteří hráči byli ještě myšlenkami v kabině, co uděláme s druhým poločasem, a tak než jsme se probudili,rozkoukali a zjistili, že už se dávno hraje, tak nám domácí během 5. minut nasázeli další dvě branky 5-1. Domácí se těmito brankami uklidnili, přestali se bát o výsledek a svojí kombinační hrou a pohybem, dělali našim hráčům velké problémy, které v 70. min vyústili v další branku do naší sítě 6-1. Kluci to nevzdali, i když výsledek vypadal strašidelně. Odměnou jim byla aspoň kosmetická úprava výsledku, kdy se nejlépe ve skrumáži před domácím brankářem orientoval Kyllar a snižuje na 6-2. Do konce utkání se již nic podstatného nestalo, a tak odjíždíme s prázdnou, ale na druhou stranu nemohu klukům upřít bojovnost a chuť i s tak nepříznivým výsledkem něco udělat, jenomže chutí se s výsledkem asi nic udělat nedá, bylo by potřeba něco malinko víc, abychom už konečně uspěli.
Další utkání, pokud se samozřejmě nic podstatného nestane ohledně nouzového stavu, odehrajeme příští týden v neděli 11.10. od 12:15 hod proti týmu z Poličky, ale bohužel bez diváků, dle nařízení.