Góly
pokutové kopy 6:5

Rozhodčí: Klír

Diváků:45

Od zápasu prvního se druhým se čekalo hodně. Avšak hřiště menších rozměrů nabídlo hodně soubojů a standardních situací. Nikdo si nedaroval ani milimetr prostoru a důležitost utkání byla oboustranně zcela zřejmá. Proto v první půli nebyla k vidění ani jedna vyložená šance. My jsme se dostali k přímému kopu v dobré vzdálenosti, ale Krejsovu střelu gólman vytěsnil mimo. Na druhé straně se řítil ze strany Mach, jenže branku vysoko přestřelil. Do druhého poločasu jsme šli znovu s tím, abychom co nejvíce eliminovali nebezpečné hráče domácích. Přesto si zejména Mach vypracoval dvě velmi dobré příležitosti, kdy nás jednou zachránila tyč a podruhé skvěle zasáhl náš gólman. I my jsme si vytvořili dvě gólové šance. Tu první měl na kopačce Filip, kdy ho našel dlouhým a přesným pasem F. Vaníček, bohužel jeho křížná střela branku minula o pár centimetrů. Do největší šance utkání se dostal Špaček po ideálním centru, ale balón do branky nedostal. Domácí se neustále uchylovali k nakopávaným míčům na vysoké hráče v útoku, ale až na pár drobností jsme si s tím dobře poradili. Zasloužená remíza. Po penaltách to bylo po pěti sériích 5:5. Poté jsme dvakrát neproměnili a druhý bod zůstal doma. Hráče je potřeba za přístup k utkání, samotný výkon a za obětavou hru pochválit.

Šumpík--Čada(41" Špaček(85" Bednář)),F.Vaníček,Matějka-Kyllar-Filip,Krejsa,Chládek,Lička-Kashalupa(73" K.Vaníček),Kuklík(89" J.Uher)

Zpracoval: Martin Štusák