Goly
25" K.Vaníček,61" Faltus,90" Filip

Rozhodčí: Ilnytska

Diváci:300

Ostrý start v novém ročníku náš tým zvládl výsledkově a snad i herně,ikdyž ne vždy bylo vše stoprocetní.Prvních dvacet minut se neslo ve znamení nervozity pramenící z důležitosti utkání.Nikdo nechtěl udělat chybu a tak moc zajímavého k vidění nebylo.V 17" vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Faltus,ale se slabou střelou neměl potíže.Ve 24" zahrával Krejsa trestný kop po faulu na Černohouse.jeho střelu brankář jen vyrazil,Černohous svedl souboj o míč a uvolnil tak cestu k dorážce K.Vaníčkovi,který se šancí naložil nekompromisně a míč narval pod břevno- 1:0.O deset minut později jsme se radovali podruhé,ale jen do doby,než byl viděn zdvihnutý praporek pomezního.Ten totiž viděl hlavičkujícího a skorujícího Špačka v ofsajdu.Nedáš dostaneš.Ve 40" jsme chybovali a hostům doslova darovali vyrovnání,kterému Šumpík neměl možnost zabránit.Po změně stran jsme tlačili do útoku od samotného začátku.Lička ve 47"hlavou prodloužil rohový kop k Matějkovi,ten ale nebyl připravený a golman měl lehkou práci.Chvíli nato odvrátila na roh hostující obrana po hlavičce Kyllara.Další trestný kop jsme zahrávali v 61".Krejsa skoro ze třiceti metrů orazítkoval břevno,míč se odrazil takovým směrem,že ještě byla šance na gol.Pro ten si důrazem došel Faltus a křížnou střelou dal na 2:1.Pro hosty se naskytla možnost vyrovnat v 78" z trestňáku na hranici šestnáctky.Míč však skončil ve zdi bráních hráčů.Pojistka přišla až v samotném závěru.Filip se zbavil obránce a z pravé strany prostřelil golmana.Výhra to byla zcela zasloužená.V dalším kole zajíždéme do Dobříkova v sobotu 14.8.Předtím však sehrajeme na domácím trávnku pohárový zápas s Lanškrounem,který je na programu ve středu od 18.00