08.08 Jablonné 3:1 Březová(1:1)
napsal:admin
Goly
25" K.Vaníček,61" Faltus,90" Filip

Rozhodčí: Ilnytska

Diváci:300



Průběh:
Ostrý start v novém ročníku náš tým zvládl výsledkově a snad i herně,ikdyž ne vždy bylo vše stoprocetní.Prvních dvacet minut se neslo ve znamení nervozity pramenící z důležitosti utkání.Nikdo nechtěl udělat chybu a tak moc zajímavého k vidění nebylo.V 17" vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Faltus,ale se slabou střelou neměl potíže.Ve 24" zahrával Krejsa trestný kop po faulu na Černohouse.jeho střelu brankář jen vyrazil,Černohous svedl souboj o míč a uvolnil tak cestu k dorážce K.Vaníčkovi,který se šancí naložil nekompromisně a míč narval pod břevno- 1:0.O deset minut později jsme se radovali podruhé,ale jen do doby,než byl viděn zdvihnutý praporek pomezního.Ten totiž viděl hlavičkujícího a skorujícího Špačka v ofsajdu.Nedáš dostaneš.Ve 40" jsme chybovali a hostům doslova darovali vyrovnání,kterému Šumpík neměl možnost zabránit.Po změně stran jsme tlačili do útoku od samotného začátku.Lička ve 47"hlavou prodloužil rohový kop k Matějkovi,ten ale nebyl připravený a golman měl lehkou práci.Chvíli nato odvrátila na roh hostující obrana po hlavičce Kyllara.Další trestný kop jsme zahrávali v 61".Krejsa skoro ze třiceti metrů orazítkoval břevno,míč se odrazil takovým směrem,že ještě byla šance na gol.Pro ten si důrazem došel Faltus a křížnou střelou dal na 2:1.Pro hosty se naskytla možnost vyrovnat v 78" z trestňáku na hranici šestnáctky.Míč však skončil ve zdi bráních hráčů.Pojistka přišla až v samotném závěru.Filip se zbavil obránce a z pravé strany prostřelil golmana.Výhra to byla zcela zasloužená.V dalším kole zajíždéme do Dobříkova v sobotu 14.8.Předtím však sehrajeme na domácím trávnku pohárový zápas s Lanškrounem,který je na programu ve středu od 18.00



.

Sestava
Šumpík-Čada,Lička,Kyllar,Matějka-K.Vaníček(84" Fogl),Krejsa,Faltus,J.Uher(46" Filip)-Špaček(67" M.Uher),Černohous(87" Kashalupa)
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Svitavy,,B" 3
2. Proseč 3
3. 3
4. D.Újezd 3
5. Skuteč 3
6. Č.Heřmanice 3
7. Jablonné n.O. 3
8. Polička 0
9. Letohrad,,B" 0
10. Ústí n.O.,,B" 0
11. FC Jiskra 2008 0
12. Tatenice 0
13. Zámrsk 0
14. Luže 0
Krajská soutěž
# Tým B
1. Polička 0
2. Orel 0
3. Sezemice 0
4. Jablonné 0
5. Nemošice 0
6. Chrast 0
7. Třemošnice 0
8. Rudoltice 0
9. FC Jiskra/Žamberk 0
10. Slatiňany 0
11. Proseč 0