Goly
11" Kolesnyk

Rozhodčí: Lukášek

Diváci:40

Do nového ročníku soutěže jsme bohužel vstoupili prohrou, i když tomu začátek utkání moc nenasvědčoval a od 11. min jsme po pohledné jednoduché akci zakončené Kolesnykem vedli. Bohužel za pár minut bylo vyrovnáno a ještě před koncem prvního poločasu si domácí berou vedení na svou stranu.

Do druhého poločasu vstupujeme s tím, že se pokusíme s výsledkem něco udělat, protože horším týmem jsme určitě nebyli a po několika velkých šancích, které neproměňujeme, nám domácí udělují lekci z produktivity a v krátkém sledu po sobě zvyšují svůj náskok na konečných 4:1.

Hráčům nelze upřít snahu s výsledkem něco udělat, ale bez gólů se vyhrát nedá.

Šanci na reparát máme už tuto středu 25.8., kdy na svém stadionu přivítáme Proseč od 18.00