29.08. Jablonné 1:1 Semanín(1:0)
napsal:admin
Goly
35" Čada

Rozhodčí: Zeman

Diváci:300



Průběh:
Pouťový víkend jsme v neděli zakončili na domácím hřišti zápasem proti Semanínu.Hosté zaparkovali autobus před svou brankou a my jsme se až na jednu vyjímku nedokázali s tímto problémem vyrovnat.A nic na tom nemění,že jsme už ve 2" měli kopat desítku,ale co naplat-rozhodčí byl jiného názoru.Hrálo se prakticky na jednu branku,ale víc než jeden gol jsme z toho nevytěžili.Už v 5" se ocitl v dobré šanci Faltus,ale místo přihrávky měl asi volit střelu.Do dobré příležitosti se dostal po uvolnění M.Uher,ale brankář včasným vyběhnutím zabránil.Ve 25" se opřel do míče Kyllar,ale brankář byl pozorný a střelu kryl.Agilní Faltus si po půlhodině hry rychlostně poradil s obranou,ale s brankářem už ne.Chvíli nato jsme se už radovali,když Krejsa vysunul do uličky nabíhajícího Čadu,který si skvěle připravil střeleckou pozici a propálil vše co mu stálo v cestě -1:0. Ještě do poločasu mohl zvýšit Filip,ale hostující golman potvrdil,že byl nejlepší hráčem hostí.Po změně stran bylo k vidění méně šancí,většina centrů a polostřel končila v rukavicích brankáře Semanína.A byl to právě hostující golman,který měl prsty ve vyrovnání.V 60" skončil míč po tr.kopu v jeho náručí,na nic nečekal a dlouhým výkopem založil golovou akci.Míč naší obraně propadl a byl z toho brejk, Šumpík zvolil místo výběhutí zpátečku,ale to se ukázalo jako špatné rozhodnutí-1:1.Ve zbytku hrací doby měl Faltus dva goly na kopačce.V prvním případě si zahrál kličkovanou se třemi obránci,ale míč minul těsně levou tyč.Druhý pokus našeho útočníka nezmařil nikdo jiný než hráč hostí s číslem 1.Příští týden zajíždíme do Lanškrouna.
.

Sestava
Šumpík-Čada,F.Vaníček,Lička-Kyllar-K.Vaníček(84" Kashalupa),Krejsa,Matějka(84" Fogl),M.Uher(65" Špaček)-Faltus,Filip
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Svitavy,,B" 3
2. Proseč 3
3. 3
4. D.Újezd 3
5. Skuteč 3
6. Č.Heřmanice 3
7. Jablonné n.O. 3
8. Polička 0
9. Letohrad,,B" 0
10. Ústí n.O.,,B" 0
11. FC Jiskra 2008 0
12. Tatenice 0
13. Zámrsk 0
14. Luže 0
Krajská soutěž
# Tým B
1. Polička 0
2. Orel 0
3. Sezemice 0
4. Jablonné 0
5. Nemošice 0
6. Chrast 0
7. Třemošnice 0
8. Rudoltice 0
9. FC Jiskra/Žamberk 0
10. Slatiňany 0
11. Proseč 0