Goly
23" Kolesnyk,26" Moravec,45" Vágner,80" Pišťáček

Rozhodčí: Zerzán

Diváci:85

V neděli jsme na svém hřišti přivítali celek z Nemošic. Utkání se hrálo na velmi těžkém podmáčeném terénu.

Zpočátku se hrál opatrný fotbal od vápna k vápnu s několika náznaky šancí na obou stranách, které většinou končili z důvodu nepřesnosti v zámezí, ale ve 23. min se konečně podařilo kombinací překonat hostující obranu, kdy na jejím konci byl agilní Kolesnyk a ranou pod břevno otevírá skóre a vedeme 1:0, což nás uklidnilo. O tři minuty bylo opět veseleji, kdy si po trestném kopu Vágnera nachází odražený míč Moravec a zvyšujeme náskok na 2:0, poté několika akcemi zahrozili i hosté, jenomže otřepané ,,nedáš, dostaneš“ se potvrdilo na konci prvního poločasu, kdy si Vágner na naší polovině vybojoval míč a akcí přes celé hřiště sám zvyšuje přesnou střelou k tyči na 3:0.

Do druhého poločasu jdeme s tím, že na soupeře nastoupíme hned od začátku a pokusíme se rychle vstřelit branku, protože každá střela na tomto těžkém terénu znamenala pro brankáře i obranu velké nebezpečí, ale dobře organizovaná obrana hostí, stále odolávala a nám pomalu docházely síly, tak se do hry dostali i naši mladíci aby hru oživili. V 80.min na půlce vybojoval míč Večeř, který našel u postranní čáry Pišťáčka, ten míč posunul po své pravé straně a ostrým centrem do vápna hledal naše nabíhající hráče.Hostující obránce byl u míče dřív, jenže ho zasáhl tak nešťastně, že si ho srazil do vlastní brány 4:0.

Oba týmy zaslouží pochvalu, že se na těžkém terénu snažili hrát fotbal a vše probíhalo na dané podmínky v duchu ,,Fair Play“ a neobjevovaly se žádné zákeřné a záludné fauly.

Příští týden v sobotu 4.9. zajíždíme k lídrovi soutěže do dalekých Přelovic.