Goly
28" a 36" Machačný,5" Kyllar,21" Chuluuntsetseg

Rozhodčí: Stolín

Diváci:45

Ve druhém kole krajské třídy jsme ve středu na svém hřišti přivítali celek z Proseče a pokusili se odčinit porážku z Libchav, což se podařilo.

Hráči k utkání ze začátku přistoupili zodpovědně a hned v úvodu jsme se ujali vedení v 5. min Kyllarem a do 40.min. přidáváme další tři branky, kdy se trafuje Dava a dvakrát Machačný (4-0), do této doby jsme měli otěže zápasu plně ve své režii a hosty do ničeho nepouštěli, jenže jsme se asi přestali koncentrovat a z ojedinělé akce hostů zbytečně faulujeme před hranicí velkého vápna a hostující hráč nedal našemu brankáři šanci, kdy krásně trefuje šibenici a snižuje (4-1).

Do druhého poločasu jdeme s tím, že se pokusíme ještě přidat nějaký ten gól a že to chce lepší pohyb, jenomže žádné gólové hody se nekonaly, protože jsme se přestali koncentrovat a někteří si asi mysleli, že se soupeř porazí sám. Spoustu akcí jsme řešili moc zbrkle a naivně. Jedno takové zaváhání dokázali hosté ke konci druhého poločasu využít a snižují na konečných 4:2. Do tabulky si tak připisujeme první tři body, ale také rozporuplné pocity, protože to byl zápas dvou poločasů, Je potřeba se soustředit po celou dobu utkání.

Příští utkání hrajeme opět v Jablonném v neděli 29.8. z týmem z Nemošic.