Goly
53" Pišťáček

Rozhodčí: Klír

Diváci:80

V sobotu časně ráno jsme zajížděli do dalekých Přelovic k vedoucímu týmu tabulky. Utkání se hrálo za krásného slunného počasí v malebném areálu na okraji obce, který si místní sami vybudovali.

Před začátkem zápasu, jsme hráče upozorňovali na kvalitu soupeře a jeho hráče ve středu hřiště, kteří jsou na míči silní a udávají tempo hry. Bohužel kluci asi ještě spali, když jsme jim to říkali a než jsme se rozkoukali, tak domácí potrestali naše všechny chyby a ve 30. min to bylo na ,,ručník“ a hrozivé skóre 4:0. Domácí byli v tu dobu o třídu lepším týmem a díky několika zákrokům našeho brankáře jsme do poločasu neprohrávali s větším přídělem branek.

Ve druhém poločase jsme se malino zvedli a po rohovém kopu Vágnera si v 53. min. našel míč Pišťáček a snižujeme na 4:1. Bohužel hned na to, domácí zvyšují svůj náskok na 5:1 a do konce zápasu ještě přidávají další tři branky na konečných, hrozivých 8:1. Klukům nelze upřít snahu, že i za takto nepříznivého stavu chtěli stále hrát fotbal a domácím nedat nic zadarmo, ale proti tak silnému a vyspělému soupeři se hraje velice těžko.

Šanci na reparát budeme mít tuto neděli 12.9. ještě od 13.30 hod, kdy přivítáme celek Němčic.