04.09. turnaj v D.Čermné
Výsledky
2.MÍSTO
Jablonné - Dolní Čermná A 6:3 (Petr Švestka 5x, Hugo Černohous 1x)
Jablonné - Dolní Čermná B 14:0( Petr Švestka 4x, Adam Stejskal 3x, Jakub Sklenář 2x, Dominik Belan 3x, Michal Šulc 1x, Jaromír Sklenář 1x)
Jablonné - Jiskra 2008 4:6 ( Petr Švestka 4x)

Za krásného slunečného počasí náš nově složený tým starších přípravek zavítal na trunaj do Dolní Čermné. Jak hráči, tak trenéři netušili co nás bude čekat. Jediné co jme věděli, že trpělivost, bojovnost, poctivá práce, kolektivní pojetí a jak říkají mušketýři jeden za všechny a všichni za jednoho, nás muže dovést k úspěchu.
První zápas proti Dolní Čermné A. Nezačali jsme špatně, ale už v prvním poločase jsme prohrávali 3.0. Šance jsme si vytvořili, ale ani Petr ani Jaromír neuspěli. Postupně jsme se v produktivitě zlepšovali. V brance se dařilo Štěpánovi a spoustou dobrých zákroků nás podržel. V druhém poločase se nám podařilo skore vyrovnat na 3.3. Zde bylo vidět, že fotbal se hraje na dva poločasy a do poslední minuty a to se nám vyplatilo a otočili jsme zápas a radovali se z vítězství 6:3.
Druhý zápas proti Dolní Čermné B. Byl poměrně jednoduchý zápas. Štěpán v bráně neměl tolik práce, odpočinul si i Peťa s Hugim a dostali více příležitostí ostatní hráči. Nakonec si kluci v klidu zastříleli a celkem se trefili 14 x. V obraně dobře pracoval Michal Šulc i Pavel Doleček, Kuba Sklenář a Dominik Belan se svým důrazem také prosadil. Rychlostí a tahem na branku platil na soupeře s chutí hrající Adam Stejskal. Jaromírovi se nechtělo moc běhat a tak vstřelil pouze jednu branku. Když do zápasů přidá více běhání a bojovnosti, tak z něho vytáhneme produktivitu, která pro tým bude potřebná.
Třetí zápas byl těžký. Soupeř z Jiskry se dostal do vedení. Krok jsme srovnali brzy. Po drobném zaváhání v obraně se Jiskra opět ujala vedení. Po poločase vedení navýšila. V teplém slunečném počasí kluci zbraně nesložili a se zápasem ještě něco provedli. Snížili na přijatelných 6.4. Na vyrovnání už to nestačilo. I tak to byl pěkný výsledek. Trenérům výkony jednotlivých hráčů otevřely oči. Je stále na čem pracovat. A početné skupně Jablonských diváků jsme snad udělali radost. Na další turnaj se budeme těšit do Jehnědí za týden v neděli.