Goly
11",24",27",42",60" a 64" Štěpánek,21" a 67" Švestka,10" Greguš

Rozhodčí: Hanzl

Diváci:30

V sobotu dopoledne se utkala družstva mladších žáků z měst nad Orlicí. Jablonné zavítalo do Brandýsa. Naši kluci bez několika absencí do lázeňského města dojeli autobusem. Do utkání jsme nastupovali jako papíroví favoriti. Nutno podotknout, každý zápas je však jinačí a bylo zapotřebí nic nepodcenit. Doma nám zůstali nemocí hráči Kuba Křivohlávek, Kuba Mrázek, Vojta Štruml a za Rumcajsem a Cipískem se do Jíčína vydal Víťa Černohous. Jak jsme později zjistili všichni během zápasu byli nervozní a zajímali se jak kluci bojovali za ně. V úvodu utkání se nám nedařilo střelecky se prosadit. Byť jsme měli převahu v poli, tak jsem se prosadili až v desáté minutě. Hru jsme měli celkem pod kontrolou a naše kluky od stánku zvaného "Kontejnér" hnala početná skupina fanoušků. Jak pak by nebyli slyšet, když zde točili lahodný mok Radegast v hodnotě 20,-Kč. Do přestávky jsme udělali jednu chybu nechali si vstřelit jeden laciný gol. Ten nás nemusel tolik trápit, jelikož jsme jich vstřelili pět a v poločase vedi 1:5. Jáchymovi to však pokazilo čisté konto. Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu. Měli jsme převahu spoustu zahozených šancí, ale i přesto jsme další branky přidali. Jednou jsme, ale kapitulovali a tak celkový výsledek byl 2:9. Nakonci si kluci zakřičeli vítězné Jablo je město. Můžeme říci, že kluci výhru vydřeli i za ostatní marody. Příští týden se musíme připravit na soupeře ze Zámrsku. Ty přivítáme v neděli na našem stadioně v Jablonném nad Orlicí.