Goly
10",17",33" a 65" Vágner,67" a 69" Machačný,26" Kolesnyk,73" Kyllar

Rozhodčí: Ilnytska

Diváci:75

V neděli jsme na svém hřišti přivítali celek z Němčic. Utkání se hrálo za krásného slunného letního počasí.

Ačkoli k nám přijel tým ze spodních pater tabulky, tak vítězství se nerodilo lehce a hosté svým, někdy až příliš velkým důrazem a agresivitou, dělali našim hráčům velké problémy, hra byla velice roztěkaná se spoustou nepřesností, což by se nám v dalších zápasech nemuselo vyplatit. Od úvodního hvizdu byla na hráčích vidět určitá nervozita, ze které pramenily chyby v rozehrávce. Mírné uklidnění přinesla 10.min, kdy si po krásně zahraném trestňáku Moravce, našel míč Vágner 1-0. O několik minut bylo již veseleji, v 17 min. po rohovém kopu Kolesnyka si opět míč nachází již zmiňovaný Vágner 2-0. Po té přišla chvíle Kolesnyka, který si po přihrávce Vágnera našel míč ve vápně, jenomže ještě neměl dobře seřízená mířidla a ve vyložené šanci netrefuje úplně odkrytou branku, ale toto si plně vynahrazuje ve 26. min a po ukázkové kolmici od Moravce dělovkou k tyči zvyšuje naše vedení 3-0, bohužel to bylo to poslední, co v tomto utkání odehrál, protože po několika minutách si špatně došlápl a otočil si koleno. V tuto chvíli soupeře přehráváme, ale vše se snažíme řešit až moc fotbalově a sami se dostáváme do situací, které končí faulem, nebo ztrátou míče, na toto se už nemohl dívat Vágner a ve 33. min uzavírá svůj hattrick 4-0. Ve 40.min ještě máme výhodu pokutového kopu, kdy hostující obraně prchal hbitý Chaloupek, jenomže byl nedovoleně zastaven a sám jmenovaný si postavil míč na puntík penalty, ale nebyl úspěšný a branku minul.

O poločasové přestávce jsme hráče upozorňovali na to, ať hru zklidní a zjednoduší, že soupeř je velice důrazný v osobních soubojích a někdo z nás by nemusel dohrát. Bohužel druhý poločas začal podobně jako ten první, ale v 65. min Tomeš prošel od rohového praporku do vápna, kde oslovil ke skórování Chaloupku, který posunul na Vágnera a posledně jmenovaný navršuje svoji bilanci na 4 branky v zápase 5-0., hned na to po rozehrávce, o sobě dal vědět Machačný, skóruje hned dvakrát, a to v 67. a 69. min dvěma nádhernými góly jako přes kopírák, kdy pokaždé unikl svým strážcům a tváří v tvář nedává hostujícímu brankáři šanci, první střelu umísťuje pod břevno a druhý únik vyřešil

střelou mezi nohy 7-0. V 73. min zahráváme již několikátý roh, kde si nejlépe naběhl na zadní tyč Kyllar a přesnou tvrdou hlavičkou uzavírá skóre 8-0. V 80. min ještě nachází Kyllar nádherným křižným pasem nabíhajícího Pišťáčka, který nikým neatakován ve velkém vápně dobře neodhadl situaci a přestřeluje branku i s ochrannou sítí. V 85.min, kdy utkání chceme odehrát s ,,0‘‘ se ke slovu dostávají i hosté a pořádně vystrašili střídajícího Pospíšila, kdy kapitán hostí napřáhl z dobrých 30 metrů a k našemu štěstí trefuje jenom břevno, a tak zápas končí našim vysokým vítězstvím.

Radost z vítězství nám bohužel trochu zhořkla po nešťastném zranění Járy, a tak se naše marodka opět rozrostla, klukům přeje celý tým brzké uzdravení a doufáme, že se brzy opět sejdeme.

Příští týden v sobotu 18.9. v 10:15 zajíždíme autobusem k našemu tabulkovému sousedovi do dalekých Slatiňan.