Goly
21" Machačný,36" Moravec,49" Chuluuntsetseg,56" Prokopec,71" Vágner

Rozhodčí: Štěrba

Diváci:50

V něděli k nám přijel na domácí půdu soupeř z Jaroměřic, kde v minulém týdnu hrálo naše ,,A"
mužstvo a přivezlo si tři body, a tak jsme chtěli na tuto bilanci navázat a to se podařilo a zvítězili jsme
5:1.
Začalo se hned z ostra a v první minutě Kyllar nachází Machačného, ale ten si prvním dotekem míč
předkopl a trefuje pouze boční síť soupeřovi branky. V zápětí faulujeme na naší polovině a soupeř
má výhodu trestného kopu, kdy se nenechal překvapit Jansa a míč uklidil na rohový kop. Potom se
hra přelévala z jedné strany na druhou od vápna k vápnu. Ve 12' jsme se dostali k před pokutové
území, kdy Machačný prošel mezi obránci, kteří mu míč vypíchli, ale k odraženému míči se dostal
Tomeš, který neměl dobře seřízená mířidla a vypálil vedle. Náš tlak však neustával a postupně jsme
se dostávali do slibných šancí v 17' Pišťáček, kdy si ukázkově naběhl za obranu vystřelil z dobrých
25m, ale dobře chytající brankář hostů, byl proti a střelu vytěsňuje na roh. Po té zahrozili z brejku i
hosté, ale dobře organizovaná obrana, byla proti. Ve 21' přihází konečně uklidnění, kdy po hezké
kombinaci Kyllar, Vágner, Moravec, který přihrávkou mezi beky oslovil nabíhajícího Machačného a
ten s ledovým klidem uklízí míč do soupeřovi branky 1-0. Naše hra se malinko uklidnila, ale další dvě
šance Pišťáčka, gól nepřinesli. Na ukazateli svítila 36', kdy Pišťáček zahrává již několikátý dobře
kopnutý roh, který nachází ve skrumáži hlavu jednoho z našich hráčů od kterého se míč odrazil k
Moravcovi, ten se nejlépe zorientoval a dělovkou k tyči navyšuje naše vedení 2-0. Po této brance se
již nic podstatného nestalo a do kabin jdeme s dvoubrankovým vedením.
O poločasové přestávce, jsme hráče nabádali k tomu, aby v daném nasazení nepolevovali, že soupeř
je velice houževnatý a i když je v tabulce ve druhé polovině, tak jeho výkon tomu neodpovídá a
pokud bychom mu nabídli nějakou šanci, mohlo by to mít pro nás smutný konec. Hráči si to asi vzali k
srdci a jak skončili, tak začali. Ve 49' vhazuje Tomeš u rohového praporku přesně na nohu Vágnera,
který obešel obránce a nahrávkou pod sebe našel Davu a ten z první propálil vše co mu stálo v cestě
a zvyšuje naše vedení 3-0. O šet minut bylo opět veseleji, Vágner si ve středu hřiště přebral míč a
namířil si to přímo k brance hostů, jenže obránci byli proti a ve snaze odebrat míč byli až moc důraznía Vítka zastavili až pomocí faulu v pokutovém území a rozhodčí, který situaci bedlivě sledoval z
dostatečné blízkosti odpískal pokutový kop. K údivu všech, měl asi nejpevnější nervy Prokopec ,
balón si postavil na značku penalty a s přehledem do protipohybu brankáři nedal šanci 4-0. Běžela
66', kdy si svoji slabší chvilku vybrala i naše obrana a po nedůrazu ve středu hřiště si hosté
vypracovali šanci, kdy se jejich rychlonohý útočník sám řítil na Jansu, atakován Tomešem, ten se
včasným vyběhnutím pokoušel útočníka zastavit, míč odehrát mimo, jenže ho trefil bohužel tak
nešťasně, že se odrazil zpět k nohám útočníka a z přispěním našeho obránce míč skončil v naší síti 4-
1. Tato branka naše hráče nijak nesrazila a byla vidět chuť, hrát dál a pokusit se vstřelit další gól.
Podařilo se to v 71' po nádherně zahraném trestném kopu Moravce na zadní tyč, kdy svým centrem
našel Vágnera pro kterého už nebyl problém uklidit míč do branky 5-1. Do konce už zbývalo několik minut a na hřiště se dostali i hráči z lavičky, kteří určitě postupně nabírají nějaké zkušenosti a
rozhodně se nezrtratili a svým výkonem pomohli zápas dohrát až do vítězného konce.