Goly
47" Špaček,63" J.Kyllar,88" Černohous

Rozhodčí: Bednář

Diváci:200

Bodově úspěšný víkend pro naše týmy nechtěli pokazit ani naši muži.A třemi body přispěli do bodového pytle.Začátek byl velmi svižný,když hned v 1" našel Krejsa hezkou přihrávkou K.Vaníčka.S jeho střelou si však hostující golman poradil.V minutě páté přesprintoval Filip s míšem u nohy půlku hřiště a centrem vybídl ke skorování Špačka,který v pádu nedokázal míč usměrnit do sítě.Ihned z protiútoku o sobě dali vědět i hosté,Kyryk musel na zem a šanci zneškodnil.Chvíli nato měli hosté možnost trestného kopu.Z uctivé vzdálenosti se trefili náramně,když míč od břevna skončil v síti.Jenže rozhodčí nedal pokyn k rozehrání a trestný kop se,k velké nelibosti hostí, opakoval a gol nebyl uznán.Pak se tempo hry z úvodu vytratilo,a dlouho se nic nedělo.Hosté se prezentovali kvalitním výkonem,na který jsme nenacházeli recept.Ve 23" se nám však podařila hezká akce středem,když Faltus vysunul Krejsu.Ten si před brankářem nevěřil na,,blafák" a vystřelil z první a golman si s jeho pokusem poradil.V závěru půle zkoušel štěstí J.Kyllar ,leč bez úspěchu.Ve velké golovce se ocitl Špaček,když po zblokované střele Filipa byl hodně blízko ke skorování,ale skore se neměnilo.Na druhý poločas dorazili ze svého utkání v Rokytnici mladší žáci a svými hlasivkami hnali naše barvy k výhře.Hned na začátku se po rohu prosadil se štěstím Špaček a bylo to 1:0.V 52" nevyzrál po úniku na brankáče Černohous.Za deset minut však vyvolávaný gol přišel.Trestný kop Krejsy dopravil do sítě J.Kyllar.Od té doby jsme kontrolovali hru a vytvořili si dvě šance.V té první Filip nepropálil golmana,ve druhé si tváří tvář brankáři poradil Černohous a stanovil tak konečné skore.