12" Chuluuntsetseg

Rozhodčí: Linhahrt

Diváci:35

Na svátek svátého Václava jsme se vydali do daleké Třemošnice, bohužel naše přání, přivézt si aspoň bod, se nevyplnilo.

Utkání se hrálo za krásného slunného počasí. Postiženi velkou marodkou a několika nucenými změnami v sestavě, jsme ze začátku hráli velice nebojácně. Naše snaha se vyplatila a po krásné akci ve 12’ Machačný z pravé strany krásnou přihrávkou na velkém vápně nachází Davu a ten dělovkou na zadní tyč otvírá skóre 0-1. Po tomto gólu se hra přelévala od vápna k vápnu s několika šancemi na obou stranách, kdy asi největší šanci z naší strany měly Pišťáček s Machačným, ale bohužel ani jednomu se nepodařilo třemošnického brankáře překonat, a jak se později ukázalo, byla by to asi pro domácí ,,rána do vazu‘‘ a zápas mohl skončit jinak, jenomže na kdyby se nehraje, fotbal nemá logiku a míč je kulatý.

Do druhého poločasu nastoupil domácí jako vyměněný, jenomže my také a někteří hráči našeho týmu byli ještě asi myšlenkami někde v kabině a než se rozkoukali, tak domácí nám dali lekci z produktivity a během dvou minut otočili průběh zápasu 2-1. Pro naše hráče to byla dost ledová sprcha a bylo potřeba se s tímto nepříznivým stavem něco udělat. Kluci se zvedli a postupně jsme začali přebírat otěže zápasu na svoji stranu se spoustou šancí, ale ani v poslední minutě podpora brankáře Jansy kýžené vyrovnání nepřinesla. Kluky je potřeba pochválit za týmový výkon, že se nevzdali a bojovali až do konce.