1.MÍSTO
Jablonné-Jehnědí 7:4( Švestka 5x,Stejskal,Jar.Sklenář)
Jablonné-Sruby 7:2( Švestka 4x,Jak.Sklenář 2x,Stejskal)
Jablonné-Č.Heřmanice 3:3( Švestka 2x,Jar.Sklenář)

Za větrného počasí se uskutečnil turnaj v Jablonném. Naši kluci a holky se uzdravili a měli jsme tak spoustu dětí na střídání.
První zápas jsme hráli proti Srubům. Proti tomuto soupeři jsme ještě nehráli a tak jsme nevěděli co nás bude čekat. Bylo vidět, že se do sestavy vrátil Petr Švestka a měl velkou střeleckou chuť. V tomto utkání jsme se dostali do vedení. I když se soupeři podařilo vyrovnat, tak jsme obratem dalšími brankami odskočili a náskok si kontrolovali. V průběhu utkání jsme některým klukům našli nová místa v sestavě a bylo vidět, že se tam našli. Tento zápas si kluci pohlídali a vyhráli jej 7:2. Další utkání jsme nastoupili proti Jehnědí. Tohoto soupeře jsme ještě neporazili a dokonce jsme s nimi v jednom zápase prohráli víc jak o deset branek. Náš tým se však od začátku soustředil na útočnou i obranou činnost. Dostali jsme se do vedení čtyři nula. Po poločase jsme trochu zaspali a soupeř snížil a náš náskok se zmenšil na rozdíl 2 branek. Poté jsme zařadili zase na vyšší rychlostní stupeň a dostali se do pohodlného vedení. Nakonec jsme vyhráli 7:4. Smolařem v tomto zápase byl brankář Štěpán, který měl krátké prsty na rukavicích a poté se střela z pokutového kopu nevešla do branky. I to však stačilo na vítězství. Poslední zápas s Českými Heřmanicemi, byl finálový o první a druhé místo. S tímto soupeřem jsme naposledy také prohráli vysoko osm nula. Tentokrát jsme, ale více času trávili na soupeřově půlce vytvořili si několik střel, ale nedařilo se nám dát branku. Soupeř pak po ojedinělém útoku vstřelil vedoucí branku. Na tu jsme do poločasu dokázali odpovědět. A poločas byl 1.1. V druhé půli se soupeř dostal do vedení dva jedna. Kluci zbraně nesložili a po rohu vyrovnali a z další útočné akce zápas otočili. Ke konci jsme však po brejku dostali branku na 3.3. V samotném závěru čelil náš brankář samostatnému úniku soupeře a za minutu dvanáct samostaný nájezd zneškodnil. Tímto zákrokem Štěpán odčinil vše z předchozího zápasu . Uhájili jsme tak remízu 3:3. Výsledek i zápas byl pro oko diváka pěkný.
Po sečtení vstřelených golů jsme Heřmanice předskočili a skončili na prvním místě. Pochavlu zaslouží všichni hráči a snad jsme se líbili jak rodičům tak i ostatním fanouškům. Za týden hrajem turnaj opět v Jablonném. Po turnaji se otevírala atletická dráha a kluci se účastnili štafetového maratonu, takže za reprezentaci fotbalu jim patří také dík.