Goly
64" Vágner, 84" Tomeš

Rozhodčí: Šimko

Diváci:40

Šanci na reparát z minulého kola, kdy se nám nepodařilo bodovat, jsme měli tentokráte v nedalekém Žamberku.

První poločas sice skončil bez branek, ale špatně seřízená mířidla našich střelců, nebo dobře postavené tyče domácího brankáře nám kazili radost ze vstřelené branky, protože jen za první poločas jsme trefili třikrát tyčku. Našim hráčů naopak dělali problémy rychlonozí hráči domácích a díky několika skvělým zákrokům Pospíšila se šlo do kabin smírem. Kaňkou na prvním poločase bylo bolestivé zranění Davy, kdy v souboji o míč inkasoval na koleno a musel být odnesen na nosítkách, doufáme, že zranění nebude mít vážné následky a znovu se brzy připojí k týmu.
Do druhé půle jdeme s tím, že se nesmí opakovat to co v minulém utkání a že začneme hned od začátku, ale nesmíme také zapomenout na obranu. Hned z rozehrávky jsme se usadili na polovině domácích a postupným kombinováním jsme se pokoušeli překonat domácí obranu, jenže zatím bez úspěšně. Už když se zdálo, že jsme na soupeřovo bránění recept našli, tak 59‘ došlo v našich řadách před velkým vápnem k nedorozumění, soupeř ukořistil míč a střelou pod břevno otevírá skóre utkání 1-0. Hráče tato branka naštěstí na kolena nesrazila, protože sami viděli, že horším týmem rozhodně nejsou a že na body určitě bude, jen museli ještě více přidat. Tento stav nebyl lhostejný Balášovi, který se z rozehrávky z pozice středního obránce zjevil na značce pokutového kopu, kdy si ukázkově naběhl na zpětnou přihrávku a utaženou placírkou nádherně trefuje, ale bohužel opět tyč. V tomto zápase již čtvrtou. Náš tlak neustával a v 68‘ nádherně Moravec prostrčil míč mezi obránci Vágnerovi a ten se nemýlil 1-1. Na hráčích v tuto chvíli byla vidět obrovská chuť utkání otočit na naší stranu a zápas vyhrát, což se podařilo v 84‘ Tomešovi, který na polovině hřiště převzal míč a z posledních sil přešel přes tři hráče, dostal se k velkému vápnu, narazil si s Benešem a nechytatelnou dělovkou na zadní tyč střílí gól 1-2. Do konce utkání již zbývalo několik minut a naši hráči si toto vítězství už pohlídali a přesvědčili se, že když se maká až do konce, tak to může vést k úspěchu.