Goly
48" a 90" Krejsa,36" Matějka,39" F.Vaníček,73" Špaček

Rozhodčí: Jelínek

Diváci:200

Za krásného podzimního počasí jsme odehráli povedený zápas.A to i přesto,že prvních dvacet minut to ke koukání moc nebylo(navíc jsme dvakrát pustili hosty do brejku).Vyjímkou byla 13",kdy Kyllar vysunul Černohouse,který skoroval,ale radost zhatil praporek AR2.Ve 20" Kyryk včasným vyběhnutím zmařil šanci hostí.Po odehrané půlhodině jsme se dočkali.Krejsa dokonale vyzval ke skorování Matějku,který tváří tvář brankáři nezaváhal.Do poločasu bylo ještě veseleji,když centr Faltuse na zadní tyči uklidil do sítě hlavou F.Vaníček.Těsně před pauzou otřásla břevnem střela Kashalupy,což bylo posledním počinem v prvních 45".Hned po pauze bylo o osudu utkání rozhoduto.Na malém vápně se dostal k míči Krejsa a střelou k tyči zvýšil.Další gól měl na hlavě náš kapitán,ale brankář byl proti.Hostující gólman byl proti i v dalších pokusech K.Vaníčka a Černohouse.Po akci ze 73" však už kapituloval.Fogl příkladně vybojoval íč,předložil ho na velké vápno Špačkovi,který,,utaženou" placírkou dal na 4:0. A když Krejsa krkolomně usměrnil míč do sítě po centru Kyllara,došlo i na bůra.