Goly
42" a 55" Černohous

Rozhodčí: Zeman

Diváci:200

Pečlivě jsme se na tohle utkání připravovali a přesto, že jsme prohráli, naši hráči zaslouží za předvedený výkon určitě pochvalu. Zápas prvního s druhým se hrál ve vysokém tempu a agresivitě. Oba celky nechtěly udělat chybu, aby se někdo dostal brzo do vedení. Nakonec to byli domácí, kdo se jako první radoval z gólu. Hlavní heřmanické eso Jirsák poslal parádní balón na nabíhajícího Macha a domácí střelec se krásnou hlavičkou nemýlil. Dvakrát se posléze zaskvěl náš gólman Kyryk a těsně před poločasem jsme našli odpověď na gól lídra tabulky. Míč se přes několik obránců dostal k "Houskovi", který pak velmi pohotově obešel gólmana a vyrovnal na poločasových 1:1. Po přestávce netrvalo dlouho a domácí znovu odskočili. Po rohovém kopu lehce usměrnil balón Kříž mimo dosah nohou všech hráčů a na brankové čáře hasící požár se Vaníčkovi uhasit nepodařilo. Inkasovaný gól nás nezlomil a po rychlé akci na pravé straně jsme i podruhé srovnali stav, když se opět prosadil Černohous. Naše hráče zdobila obrovská touha zápas vyhrát, ale nakonec se museli sklonit před uměním a kopací technikou Tomáše Jirsáka, jenž krásným gólem z přímého kopu rozhodl duel. Ke konci jsme sahali po remíze, ovšem Faltusovi scházelo pár decimetrů. Velké poděkování patří všem fanouškům, kteří vytvořili našemu celku prakticky domácí prostředí a nalili hráčům do žil hodně čerstvé krve.