Goly
12" Kyllar,34" Moravec,62" Pišťáček

Rozhodčí: Zeman

Diváci:44

V neděli v pravé poledne v posledním domácím utkání za krásného slunného počasí jsme na svém hřišti přivítali celek z Chrasti, který byl v tabulce o jeden bod před námi. Před hráči stál nelehký úkol, odčinit vysokou prohru z minulého týdne, navíc postiženi velkou marodkou. Kluci se tohoto úkolu zhostili velice zodpovědně a štěstí se na konec přiklonilo na naši stranu a zvítězili jsme 3:2.Zápas jako takový začal poměrně zostra a hned o začátku bylo vidět na obou týmech, že chtějí vyhrát. V první šanci se ocitli hosté, kdy nedorozumění našich hráčů ve středu pole využil hostující útočník, jenže na štěstí pro nás neměl dostatečně seřízená mířidla a pálil vedle. Běžela 12‘, kdy po pravé straně po pěkné přihrávce Moravce utekl rychlonohý Machačný, který se pokoušel odcentrovat, jenomže hostující obránce byl proti a míč poslal za brankovou čáru na roh. K rohovému kopu se postavil oslavenec Pišťáček a míč ideálně naservíroval Kyllarovi na hlavu a ten se nemýlil 1:0. Bohužel radost netrvala dlouho a za pět minut bylo srovnáno 1:1. Po tomto gólu naši hráči polevily a vlivem nevynucených chyb v rozehrávce, jsme hostující tým dostávali do hry a jen s velkým štěstím jsme neinkasovali. Na druhé straně hostům zatápěl Machačný s Chaloupkem a ve 34‘ jsme opět zahrávali rohový kop, ke kterému se postavil Pišťáček a svým prudkým centrem na první tyč našel nabíhajícího Moravce a ten z první, dělovkou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci, a tak mohl jít slavit nejen gól se svými spoluhráči, ale i dodatečný dárek k narozeninám. O několik minut mohlo být ještě veseleji, ale Machačný pálil nad. Za to hosté v posledních minutách prvního poločasu svým rychlým kontrem mohli srovnat, jenomže pálili těsně vedle.
Do druhé půle jsme hráče upozorňovali na to, aby se vyvarovali zbytečným ztrátám, že by nás to mohlo mrzet, protože hosté byli velice šikovní a byla by škoda je nějakou zbytečnou chybou dostat do zápasu. Hned po rozehrávce jsme dostali hosty pod tlak, jenomže s žádným gólovým efektem, naopak soupeř dále hrozil jednoduchými akcemi a neustále zatěžoval naši obranu. V 62‘ přišla chvíle Pišťáčka, který byl v pravou chvíli na správném místě, a to na hranici pokutového území, když se po střele Prokopce k němu dostal odražený míč a s pomocí obránce tvrdá střela zapadla za hostujícího brankáře, a tímto zásahem pomyslně vyhrává hráče utkání v produktivitě kanadského bodování a ke svému narozeninovému dni si ani on nemohl přát nic lepšího 3:1. Houževnatí hosté po tomto gólu zbraně nesložili, stále byli nebezpeční a jen svojí špatně seřízenou muškou nebo špatným vyhodnocením situace nebyli úspěšní. Podařilo se jim aspoň v 74‘ korigovat výsledek na konečných 3:2, ač měli ze zápasu více šancí vstřelit gól. Toto vítězství se řadí k těm šťastným, ale i to k fotbalu patří a proto je potřeba celý tým pochválit za bojovnost a odhodlání si pro tu výhru dojít, což kluci předvedli.
K poslednímu zápasu podzimní sezóny zajíždíme ve svátek 28.10. do nedalekých Rudoltic.