24.10. turnaj v Jehnědí
Výsledky
2.MÍSTO
Jablonné-Jehnědí 4:8 /branky Jablonného Petr Švestka 3x, Adam Stejskal 1x/
Jablonné-Sruby 10:0 / branky Jablonného Petr Švestka 3x, Adam Stejskal 4x, Hugi Černohous 2x, Michal Šulc 1x/
Jablonné- České Heřmanice 7:2 /branky Jablonného Petr Švestka 5x, Adam Stejskal 2x/

Za chladného a mrazivého rána jsme v neděli vyjeli do Jehnědí k poslednímu podzimnímu turnaji. Kluci a holky se pomalu zahřívali a mraz z trávníku pomalu mizel. První zápas na turnaji jsme nastoupili proti Českým Heřmanicím. Tento zápas naši bojovníci zvládli výborně. Udělali jsme si náskok, který jsme až dokonce navyšovali a zápas jsme vyhráli 7:2. Druhé utkání bylo pro kluky a slečnu, také pohodové. Od začátku se nám dařilo střelecky. Hugi Černohous měl od dědy zakázané střílet. Ještě, že ho neposlechl a dal hned dva goly. No děda asi chatu nedostaví. Další branky přidali Michal Šulc, Adam Stejskal a Petr Švestka. Už v první půli se do slibné šance dostala Anežka Formánková, ale o kousek minula soupeřovu branku. Výsledek tohoto utkání skončil 10.0. Poslední zápas jsme odehráli proti domácímu Jehnědí. Dostali jsem se do vedení, ale soupeř do poločasu otočil a vedl 5.1. Poté jsme se s výsledkem pokusili ještě něco udělat, ale soupeř byl nad naše síly. Nakonec jsme prohráli 8:4. Celkově jsem na turnaji obsadili 2 místo. Pro kluky hrací sezona skončila, ale trenovat mohou chodit i dál, protože trénujeme i dál s mladšími žáky.