28.10. Rudoltice 0:2 Jablonné(0:2)
napsal:admin
Goly
30" Pišťáček,40" Kyllar

Rozhodčí: Machka

Diváci:16

Průběh:
Ve sváteční čtvrtek jsme zajížděli k poslednímu podzimnímu utkání do nedalekých Rudoltic. Už před samotným zápasem jsme hráče upozorňovali, že nám soupeř nenechá nic za darmo i když jsou v dolní polovině tabulky a to se také potvrdilo i když jsme nakonec velmi šťastně zvítězili.
Hned od začátku si soupeř vytvořil několik slibných šancí, které naštěstí pro nás neskončili v naší svatyni. Naši hráči oproti minulému utkání byli jako vyměnění. Minule byla vidět bojovnost, chuť hrát fotbal a utkání vyhrát, jenomže v tomto zápase byli myšlenkami snad ještě v Jablonném nebo se už možná viděli v nedalekém Žichlínku, kde hrálo naše ,,A'' mužstvo, které jsme se rozhodli jet podpořit. Bohužel vázla komunikace, míč nás neposlouchal a dopuštěli jsme se zbytečných chyb, které ústily ke 100% šancím domácího týmu a jen větší důraz v zakončení je připravil o vítězství. Světlými okamžiky utkání byla 30', kdy Machačný na pravé straně vyzval do úniku Pišťáčka a ten v tváří tvář brankáři nedal šanci 0-1. O deset minut později jsme byli faulováni před hranicí velkého vápna a k trestnému kopu se postavil Moravec, který bravurním centrem našel nabíhajícího Kyllara a ten se nemýlil 0-2, a tak jsme šly do kabin s dvoubrankovým vedením.
I když jsme v poločasové pauze hráče upozornili na zbytečné chyby a kladly důraz na klid v rozehrávce, tak bohužel naše rady vyšly na prázdno a druhý poločas se odehrával spíše pod taktovkou domácího týmu, který měl nespočet obrovských šancí. Toto utkání je potřeba zařadit mezi velmi šťastné, ale i takový je fotbal.
Po podzimu nám patří pěkné páté místo což před sezónou tipoval asi málo kdo, ale teď máme před sebou dlouhou zimní přestávku a je jen na samotných hráčích, jak se k tomu postaví a na sobě zapracují, protože je stále co zlepšovat a všichni bychom si přáli být o několik příček výš.

.
Sestava
Jansa-Fogl,Kyllar,Horský,Prokopec-Pišťáček,Moravec,Chuluuntsetseg(84"Pospíšil),Večeř-Chaloupek(76"Beneš),Machačný
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 40
2. Jablonné 32
3. Semanín 27
4. Sloupnice 25
5. Pomezí 23
6. Libchavy 21
7. Dobříkov 21
8. Březová 21
9. M.Třebová,,B" 20
10. Jaroměřice 15
11. Lanškroun,,B" 10
12. Kunčina 9
13. Žichlínek 6
14. Bystré 6
Krajská soutěž
# Tým B
1. Přelovice 34
2. Orel 26
3. Žamberk 25
4. Libchavy 24
5. Jablonné 22
6. Chrast 20
7. Nemošice 18
8. Slatinany 16
9. Třemošnice 11
10. Jaroměřice 11
11. Proseč 9
12. Rudoltice 7
13. Němčice 1
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat