06.11. Jablonné 13:0 Rudoltice (5:0)
napsal:admin
Goly
9",26",28" a 45" Štěpánek,36",64" a 65" Švestka,20" a 30" V.Černohous,,57" Křivohlávek,60" Štruml,61" Mrázek,69" Trojan

Rozhodčí: Serbousek

Diváci:70Průběh:
Sobota 6.11.2021 nastal pro naše mladší žáky poslední zápas. Dohrávané utkání z důvodu karanteny. hostí Počasí celkem vyšlo, nepršelo a bylo i nad nulou. Početná skupinka diváků podporovala náš tým samozřejmě v čele s nestárnoucím fanouškem "Zdeňkem Břehem". Na úvod utkání nás při rozcvičení zaskočilo zranění našeho nejlepšího hráče a kapitána Piškota Hanuse. Svůj tým pak podporoval jako v tenise nehrající kapitán trenér Pála. Počátek utkání nás zdobila pěkná kombinační hra, ale bohužel dlouho bez golového efektu. V 9 minutě jsme otevřeli skore. Na jedna nula dal Domča Štěpánek. Kombinovali jsme dobře, do šancí jsme se dostávali, ale troskotali jsem na špatném zakončení. Dobrý a vysoký brankář nám dával odpověď na naší efektivitu. Byť bylo chlapcům zdůrazňováno, že se má střílet po zemi a k tyči, tak se nám to nedařilo. Do poločasu se nám přes veškeré usilí podařilo vstřelit 5 branek. A to jsme přitom nastřelili několik tyček a břeven. Druhý poločas začal vlažně. Soupeře jsme však do ničeho nepustili a to až do konce zápasu. V průběhu druhého poločasu soupeři odcházela fyzička a my jsme svoji efektivitu v zakončení zlepšovali. Nakonec se celkové skore zastavilo na ukazateli 13.0. Co tento výsledek znamenal? No matematicky jsme o branku přestihli ve v počtu vstřelených golů Ústí nad Orlicí. To znamená nejvíce vstřelených branek a nejméně obdržených. Dále toto skore znamenalo, že trenér Kuba starší slíbil, že za každou vstřelenou branku obkrouží atletický ovál. To také splnil a uběhl 13 koleček cca 5200 metrů. Jedno kolečko absoloval jeden z věrných sešívaných a nestárnoucích fanoušků Josef Rada starší (přezdívaný Emil Zátopek). Kuba mladší zas splnil sli a necha se našemi bojovníky oholit.
Shrnutí nakonec podzimní sezonu završili vítězstvím. Jsme na prvním místě. Podařilo se nám 11x po sobě vyhrát. Ani jeden z kapitánů neprohrál utkání a vždy vedl svůj tým za vítězstvím. Na místě je uvědomit si, že přes zimu nemůžeme usnout na vavřínech a je potřeba i nadále pilovat vše co je zapotřebí, abychom se zlepšovali a z malých fotbalistů vyrostli bojovníci pro chlapy.
Za Kubu a Kubu můžeme říci, že jsme si sezonu užili se vším všudy jak trenéři starší příravka, tak trenéři mladších žáků. Jsme na své svěřence pyšní a upřimně s odstupem času po tomto výsledku s plným počtem bodů po podzimu máme slzu na krajíčku, ale to kdo pracuje s dětmi a chce úspěch tak pochopí.
Zároveň děkujeme všem rodičů, kteří nas po celou dobu podporovali, věřili nám, dali nám důvěru, že s kluky něco dokážeme a byli nám vždy plně k dispozici, když jsme potřebovali hráče dovézt. Fakt jste supr děkujem. Nemalé poděkování patří všem co nám připravili luxusní zázemí. Náš fotbalový výbor a dále to je připrava plochy, kabin, obsluhy v kiosku, rozhodčích a určitě jsem na někoho zapoměl, tak se nezlobte. Poděkování patří opravdu všem.
My jako tým já ho nazývám následovně " Jablo tým se srdcem" . Za půl až 3/4 roku jsme dokázali hodně práce. Reprezentujeme Fotbal nejen na fotbale, ale ukázali jsme při otevírání atletické dráhy, že jsme schopni spolupracovat s jinými než fotbalovými týmy a stali jsme se všichni maratonci. Dokonce na tomto setkání bylo několi soutěží. V akci o nejrychlejšího Jabloňáka bylo několik kategorií tři ženské a tři mužské. Ve všech třech mužských kategoriích obsadili první místa fotbalisti. Za muže Fíďa Faltus, starší žáci Dan Trojan, mladší žáci Adam Stejskal. Chceme jít dál jako malý městský klub chceme něco dokázat. Bez píle a bojovnosti nic nepůjde. Těšíme se i na další spolupráci s kým koli.
PS1 zdravíme expedici apalucha v Říčkách
PS 2: trenér slíbil co branka to koločeko kolem atletického oválu. Vše splnil a uběhl 13 * 400 metrů


.

Sestava
Chym Štrbík- Kuba Křivohlávek, Dan Trojan, Kuba Mrázek, Vojta Štruml, Víťa Černohous, Adam Jursa, Dominik Štěpánek, Piškot Hanus, Péťa Švestka, Štěpán Čáp, Dominik Belan.
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 40
2. Jablonné 32
3. Semanín 27
4. Sloupnice 25
5. Pomezí 23
6. Libchavy 21
7. Dobříkov 21
8. Březová 21
9. M.Třebová,,B" 20
10. Jaroměřice 15
11. Lanškroun,,B" 10
12. Kunčina 9
13. Žichlínek 6
14. Bystré 6
Krajská soutěž
# Tým B
1. Přelovice 34
2. Orel 26
3. Žamberk 25
4. Libchavy 24
5. Jablonné 22
6. Chrast 20
7. Nemošice 18
8. Slatinany 16
9. Třemošnice 11
10. Jaroměřice 11
11. Proseč 9
12. Rudoltice 7
13. Němčice 1
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat