27.7. Jablonné 4:3 pk Č.Třebová(0:2)
napsal:admin
Goly
50" Vágner,80" Filip,86" Chaloupek

Rozhodčí: Doskočil

Diváci:300


Průběh:
Ve středeční podvečer jsme v pohárovém utkání na domácím hřišti přivítali celek Č.Třebové,hrající krajský přebor.A hned od úvodních minut bylo patrné,že rozdíl mezi soutěžemi musí být vidět.V 6" hosté podnikli rychlý brejk,který byl precizně zakončen-0:1.Hosté byli velice důrazní a o chvíli později se radovali podruhé,když lacinou brankou odskočili o dva goly.Naše snaha o herní vyrovnání sil vycházela dále nazmar díky propracované obraně hostí.V 18" si však pomohli faulem a Krejsa z tr.kopu jen těsně minul.Od této chvíle jsme se více osmělovali a v 32" J.Kyllar řádně protáhl hostujícího golmana,který vytáhl jeho pokus na roh.Po změně stran jsme se výrazně zlepšili a hostům byli vyrovnaným soupeřem.Záhy se početná divácká návštěva spolu s hráči dočkala branky.Vágner si hezky zpracoval ve vápně míč,a střelou do šibenice snížil.Hosté se po obdržené brance soustředili více na obranu a víceméně spoléhali na svoji papírovou roli favorita.po půlhodině hry Krejsa vysunul Filipa,který se po otočce dostal ke střele,Truhář byl na místě.V 70" jsme ale špatně řešili rozehrávku od branky,kterou hosté dokonale využili a bylo to znova o dva-1:3.V 80" se nám však podařilo snížit po dokonalé spolupráce Pišťáčka s Filipem,který střelou na zadní tyč snížil.Povzbuzeni brankou jsme se hnali za vyrovnáním a dočkali se-po autu Ličky převzal míč J.Kyllar,střílený centr golmn jen vyrazil a dobíhající Chaloupek vyrovnal.Konec a penalty-čtvrtý a pátý pokus třebováků Kyryk chytil a postup byl na světě.V dalším kole se představíme na hřišti D.Újezdu v neděli od 18.00.
.
.

Sestava
Kyryk-Lička,Matějka,A.Kyllar-J.Uher(63" Pišťáček),J.Kyllar,Vágner(75" Chaloupek),Shymchyshyn,Fogl-Krejsa,Filip
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Svitavy,,B" 3
2. Proseč 3
3. 3
4. D.Újezd 3
5. Skuteč 3
6. Č.Heřmanice 3
7. Jablonné n.O. 3
8. Polička 0
9. Letohrad,,B" 0
10. Ústí n.O.,,B" 0
11. FC Jiskra 2008 0
12. Tatenice 0
13. Zámrsk 0
14. Luže 0
Krajská soutěž
# Tým B
1. Polička 0
2. Orel 0
3. Sezemice 0
4. Jablonné 0
5. Nemošice 0
6. Chrast 0
7. Třemošnice 0
8. Rudoltice 0
9. FC Jiskra/Žamberk 0
10. Slatiňany 0
11. Proseč 0