14.08 Jablonné 1:0 Letohrad,,B"(1:0 )
napsal:admin
Goly
33" vlastní

Rozhodčí: Filipi

Diváci:450


Průběh:
Premiéra v nové soutěži byla vítězná.Duel s letohradskou rezervou byl vyrovnaný,možná remízový,ale fotbal se hraje na goly a ten jsme vstřelili my.Vlastně hosté,ale jinam než by si přáli.V úvodní dvacetiminutovce byli hosté lepším týmem.Možná tomu napomohl i poměrně velký respekt našich hráčů.Již v 6" měli hosté možnost tr.kopu z výhodné pozice,ale zeď neprostřelili.Chvíli nato jsme nebyli důrazní při odkopu ve vlastní šestnáctce a Kyryk musel likvidovat ostrou střelu.Postupně jsme se zlepšovali a v poli začali být lepším týmem.Ve 24" jsme měli první šanci-Filipovu střelu ale obrana zblokovala.Poté hlavičkoval po rohu J.Kyllar těsně vedle.Pak přišla neštastná chvíle pro letohradského golmana.Přihrávku od spoluhrače nedokázal zpracovat a míč doskákal za brankovou čáru-1:0.Ještě do poločasu jsme mohli přidat pojistku.když Kashalupa našel ideálně Krejsu,který však brankáře nepřelstil.Po změně stran jsme nadále byli lepším týmem.V 53" Krejsův tr.kop vyrazil brankář na roh.Stejný hráč za pět minut hlavičkoval jen do náruče hostujícího brankáře.V 72" Špaček napřáhl z 20 metrů,golman byl u tyče včas.Postupem času nám jakoby docházelo a hosté se hnali za vyrovnáním a iniciativa byla na jejich kopačkách.Jejich snaha však narážela na konsolidovanou obranu a jistého Kyryka v brance,který chytal s velkou jistotou.A byl to právě ,,Serži",který v nastaveném čase skryl míč do náruče po jedovatém rohu na zadní tyč a to bylo poslední co se v utkání událo.A většina z početné divácké návštěvy byla spokojená.Příští týden v sobotu zajíždíme do Svitav,začátek utkání je v 17.00.
.
.

Sestava
Kyryk-Lička,Matějka,A.Kyllar-Filip(82" M.Uher),J.Kyllar,K.Vaníček(71"Václavek)-Krejsa,Shymchyshyn-Kashalupa(71" Špaček),Vágner(88"Pišťáček)
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Prosetín 20
2. Č.Heřmanice 19
3. Skuteč 16
4. Jablonné n.O. 15
5. Proseč 13
6. Letohrad,,B" 13
7. Zámrsk 12
8. Svitavy,,B" 12
9. D.Újezd 11
10. FC Jiskra 2008 7
11. Tatenice 6
12. Ústí n.O.,,B" 4
13. Luže 4
14. Polička 3
Krajská soutěž
# Tým B
1. Nemošice 18
2. Orel 15
3. Jablonné n.O. 13
4. Polička 13
5. Slatiňany 8
6. Chrast 8
7. Sezemice 7
8. Třemošnice 7
9. Proseč 6
10. FC Jiskra/Žamberk 3
11. Rudoltice/Žichlínek 0