18.09 Jablonné 3:0 D.Újezd(1:0)
napsal:admin
Goly
31" Shymchyshyn,67" Vágner,79" K.Vaníček

Rozhodčí:Štěrba

Diváci:230


Průběh:
V Jablonném se představil velice silný soupeř,který nám výhru nedal na těžkém terénu ani náhodou zadarmo.V úvodní pasáži zápasu se dostali do slibných střeleckých pozic Kashalupa a Václavek,ale bez úspěšného zakončení.Prvně jmenovaný hráč byl také autorem prvního pokusu mezi tyče,hostující brankář byl ale u tyče včas.Hosté zahrozili ve 27" a to výrazně.Dělovka z 20 metrů orazítkovala břevno naší svatyně.Ve 32" se diváci mohli společně s hráči radovat.Shymchyshyn se v rohu šestnáctky otočil kolem obránce a střelou na zadní tyč otevřel skore.Po změně stran se hosté ještě víc tlačili před naší branku ve snaze o vyrovnání.Naráželi však na naši konsolidovanou obranu.Na druhé straně zahrozil jedovatou střelou,,Matta" a brankář vyrazil s obtížemi na roh.Stejná situace se opakovala po střele střídajícího Vágnera chvíli poté.Radost přišla v 67",kdy přesný centr A.Kyllara usměrnil před brankářem hlavou do sítě Vágner.Inkasovaná branka hosty ještě více vyburcovala k útoku.Ale v obranné fázi jsme byli v neděli bezchybní.Stejně tak Kyryk,když reflexivně vyrazil dělovku hostů.Z následného rohu J.Kyllar vyhlavičkoval míč branky.Goly prostě padaly výhradně do újezdské branky.v 77",,Matta" vybídl ke zteči Filipa,kterého doslova sestřelil brankář a rozhodčímu nezbylo nic jiného než písknout desítku.Tu s přehledem proměnil K.Vaníček.V úplném závěru hosté spálili tutovkumkdyž z malého vápna přestřelili branku.

..

Sestava
Kyryk-Lička,Matějka,A.Kyllar-Václavek(69" Derka),J.Kyllar(89" Chládek),Shymchyshyn,Krejsa,M.Uher(69" K.Vaníček)-Filip(79" Černohous),Kashalupa(46" Vágner)
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Prosetín 20
2. Č.Heřmanice 19
3. Skuteč 16
4. Jablonné n.O. 15
5. Proseč 13
6. Letohrad,,B" 13
7. Zámrsk 12
8. Svitavy,,B" 12
9. D.Újezd 11
10. FC Jiskra 2008 7
11. Tatenice 6
12. Ústí n.O.,,B" 4
13. Luže 4
14. Polička 3
Krajská soutěž
# Tým B
1. Nemošice 18
2. Orel 15
3. Jablonné n.O. 13
4. Polička 13
5. Slatiňany 8
6. Chrast 8
7. Sezemice 7
8. Třemošnice 7
9. Proseč 6
10. FC Jiskra/Žamberk 3
11. Rudoltice/Žichlínek 0