16.10 Jablonné 2:1 Polička(1:0)
napsal:admin
Goly
35" Gregor,67" Tomeš

Rozhodčí: Svoboda

Diváci:50


Průběh:
V neděli v poledne za krásného podzimního počasí, jsme na svém hřišti přivítali celek z Poličky, který ještě loni hrál vyšší soutěž, a proto se dalo očekávat, že to bude těžké utkání, což se také potvrdilo.Hráčům jsme před samotným zápasem udělili několik rad a taktických pokynů a myslíme, že to až na některé výjimky všichni hráči zvládli.
Od samotného začátku zápasu bylo na hráčích vidět odhodlání nedat soupeři nic zadarmo a utkání vyhrát. Hned v úvodu se po pěkné kombinaci ve 100% šanci ocitl Machačný, ale výborný hostující brankář tuto šanci zlikvidoval. Po té se osmělili i hosté, ale jejich pokus se mezi tři tyče nevešel. Hosté nám dělali největší problémy zejména dlouhými nakopávanými míči na jejich vysokého urostlého útočníka, který na štěstí pro nás neměl od svých spoluhráčů dostatečnou podporu, a naše obrana si vše pohlídala. Naši hráči se snažili kombinovat, ale některé řešení určitých situací bylo někdy až moc zbrklé a unáhlené a našimi chybami, jsme hosty dostávali do hry. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a obě obrany měly plné ruce práce, škoda jen našich nevyužitých šancí, které by určitě vnesly klid do našich řad. Běžela nějaká 35‘‘, kdy si veškerou zodpovědnost na sebe vzal Gregor, asi se nemohl dívat, jak jsme neproměnili několik šancí, na naší polovině si převzal míč, který si nikým neatakován posunul na úroveň středového kruhu, všiml si, že zatím vynikající brankář hostí stojí poněkud mimo osu branky, vystřelil z úctyhodných 40-ti metrů a brankáři nezbylo nic jiného než si zahrát na rybáře a míč vylovit z branky 1-0. Tento gól nás trochu uklidnil a poločas jsme už dohráli bez zbytečných chyb.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že se stále musíme soustředit, protože soupeř byl nad míru zdatným a jakákoli chyba by nás mohla mrzet a že v daném tempu musíme pokračovat. Vysokým presinkem Formánek s Machačným s podporou střeďáků Tomeše a Moravce, dělali nemalé problémy hostům v rozehrávce a tak z toho plynuli další šance, ale bohužel bez gólového efektu. Hru jsme měli i nadále pod kontrolou a po faulu na půlící čáře zhruba v 67 ‘‘ si Moravec všiml úplně volného Gregora, místo nákopu do vápna, volil na rozběhnutého Tima přihrávku, ten se zatím nikým neatakován po pravé straně dostal do pokutového území, kde ho už nabrali hostující obránci, ale počínali si tak nešetrně,že ho faulovali a pískala se penalta. K zahrání pokutového kopu se postavil Tomeš a přesnou ranou k tyči nedal brankáři šanci 2-0. Bohužel o několik minut později jsme si svoji slabou chvilku vybrali i my, po faulu na půlce, jsme nedokázali dobře odhadnout nakopnutý míč, který letěl do prostoru malého vápna a vysoký útočník hlavičkou překonal naše beky i s brankářem 2-1. Hosty tento gól nabudil, že by mohly s výsledkem ještě něco udělat, ale naši hráči soupeři už nic podstatného nedovolili.
Hráči si zaslouží pochvalu za přístup k utkání a za odvedený výkon, ale i když se podzimní sezóna blíží ke svému konci, je stále co zlepšovat a stále pracovat v plném nasazení.
Příští utkání hrajeme opět v Jablonném 23.10. od 12 hod. proti týmu Jiskra 2009/ Žamberk.


.

Sestava
Jansa-Hubálek(64" Hrdina,Gregor,Fogl,Horský-Saksl(64" Němeček),Tomeš,Moravec,Chuluuntsetseg(89" Vyhnálek)-Machačný,Formánek(83" Prokopec)
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Proseč 50
2. Prosetín 45
3. Jablonné 43
4. Zámrsk 42
5. Č.Heřmanice 40
6. Skuteč 34
7. Svitavy,,B" 34
8. Letohrad,,B" 29
9. Ústí n.O.,,B" 28
10. Luže 28
11. D.Újezd 27
12. Polička 27
13. FC Jiskra 2008 27
14. Tatenice 20
Krajská soutěž
# Tým B
1. Nemošice 48
2. Slatiňany 32
3. Jablonné n.O. 32
4. Polička 31
5. Sezemice 28
6. Orel 26
7. Chrast 26
8. FC Jiskra/Žamberk 22
9. Proseč 20
10. Třemošnice 16
11. Rudoltice/Žichlínek 6