Goly
85" Gregor

Rozhodčí: Stárek

Diváci:70

K poslednímu utkání sezóny jsme společně se žáky zajížděli brzy ráno na horkou půdu doposud neporaženého týmu z Nemošic, který je asi právem na čele tabulky a zatím nepoznal hořkost porážky. Narušit jeho neporazitelnost se nepodařilo ani nám, ale z naší strany to bylo zatím asi nejlepší utkání podzimu, kdy jsme konečně předvedli ,, koukatelný¨ fotbal, a bez potřebného štěstíčka jsme bohužel odjeli z prázdnou. Horším týmem, zejména v druhém poločase, jsme nebyli.
Hned od začátku jsme chtěli nastoupit aktivně, ale velice dobře připravení domácí nám toho moc nedovolovali a prvních dvacet minut měli více ze hry a my jsme jen těžko odvraceli jeden útok za druhým ,a když se zdálo, že se do hry dostáváme i my, tak po levé straně pláchl rychlonohý záložník, který poslal prudký centr do vápna a domácí útočník se štěstím kolenem nebo čím, vymetl Jansovi pravý horní roh branky, líp to asi trefit nešlo, 1:0. Bohužel, a aby toho nebylo málo, tak o dvě minuty později to bylo již 2:0, a to asi po největší chybě v utkání, kdy jsme na půlce špatně rozehráli a důrazný domácí útočník vybojoval míč a skoro sám pelášil na naší branku a ač tísněn dobíhajícími obránci skóruje. Na našich hráčích bylo vidět zklamání z obdržených branek, ale bylo ještě dost času s výsledkem cokoli udělat a utkání zdramatizovat. Po této druhé brance jsme hru začali vyrovnávat a během pár minut jsme si i my vypracovaly, dá se říct tři sto procentní šance, ale špatně seřízená mířidla a dobře chytající brankář domácích byli proti a z otřepaného ,,nedáš – dostaneš¨ ke konci prvního poločasu inkasujeme po třetí,po nešťastné teči jednoho z našich obránců, 3:0.
Do druhého poločasu jsme si řekli, že už nemáme co ztratit a že na place necháme všechno, protože velká podpora našich fanoušků nás hnala dopředu, a tak jak jsme si řekli, tak udělali. Kluci nastoupili jako vyměnění a velice dobře hrajícím domácím, jsme toho už moc nedovolili. Chtěli jsme co nejdříve vstřelit kontaktní branku, ale i když jsme měli více ze hry, vypracovali si velké množství šancí, opět skoro sto procentních, tak náš zásah přišel bohužel až v 85‘‘, kdy po zahraném trestném kopu Moravce z pravé strany, nachází Horského, který jemnou tečí posunul na Gregora a ten na dvakrát uklidil míč do branky 3:1. Po této brance jsme měli ještě jednu možnost, ale domácí gólman byl proti a předvedl bravurní zákrok, kdy Gregorovu střelu, která mířila do horního růžku, se štěstím vytáhl na roh, ze kterého se nám už skórovat nepodařilo. Za předvedený výkon se stydět rozhodně nemusíme a prohru přijímáme se vztyčenou hlavou.
Po podzimní části, která předčila naše očekávání, protože jsme si přáli být v první polovině tabulky, přezimujeme na místě druhém, za což si hráči zaslouží obrovskou pochvalu. Nyní nás čeká dlouhá zimní přestávka a bude jen na samotných hráčích, jak přistoupí v zimě k přípravě, abychom byli schopni se fotbalem bavit i v jarní fázi soutěže.