30.10 Nemošice 3:1 Jablonné (3:0 )
napsal:admin
Goly
85" Gregor

Rozhodčí: Stárek

Diváci:70


Průběh:
K poslednímu utkání sezóny jsme společně se žáky zajížděli brzy ráno na horkou půdu doposud neporaženého týmu z Nemošic, který je asi právem na čele tabulky a zatím nepoznal hořkost porážky. Narušit jeho neporazitelnost se nepodařilo ani nám, ale z naší strany to bylo zatím asi nejlepší utkání podzimu, kdy jsme konečně předvedli ,, koukatelný¨ fotbal, a bez potřebného štěstíčka jsme bohužel odjeli z prázdnou. Horším týmem, zejména v druhém poločase, jsme nebyli.
Hned od začátku jsme chtěli nastoupit aktivně, ale velice dobře připravení domácí nám toho moc nedovolovali a prvních dvacet minut měli více ze hry a my jsme jen těžko odvraceli jeden útok za druhým ,a když se zdálo, že se do hry dostáváme i my, tak po levé straně pláchl rychlonohý záložník, který poslal prudký centr do vápna a domácí útočník se štěstím kolenem nebo čím, vymetl Jansovi pravý horní roh branky, líp to asi trefit nešlo, 1:0. Bohužel, a aby toho nebylo málo, tak o dvě minuty později to bylo již 2:0, a to asi po největší chybě v utkání, kdy jsme na půlce špatně rozehráli a důrazný domácí útočník vybojoval míč a skoro sám pelášil na naší branku a ač tísněn dobíhajícími obránci skóruje. Na našich hráčích bylo vidět zklamání z obdržených branek, ale bylo ještě dost času s výsledkem cokoli udělat a utkání zdramatizovat. Po této druhé brance jsme hru začali vyrovnávat a během pár minut jsme si i my vypracovaly, dá se říct tři sto procentní šance, ale špatně seřízená mířidla a dobře chytající brankář domácích byli proti a z otřepaného ,,nedáš – dostaneš¨ ke konci prvního poločasu inkasujeme po třetí,po nešťastné teči jednoho z našich obránců, 3:0.
Do druhého poločasu jsme si řekli, že už nemáme co ztratit a že na place necháme všechno, protože velká podpora našich fanoušků nás hnala dopředu, a tak jak jsme si řekli, tak udělali. Kluci nastoupili jako vyměnění a velice dobře hrajícím domácím, jsme toho už moc nedovolili. Chtěli jsme co nejdříve vstřelit kontaktní branku, ale i když jsme měli více ze hry, vypracovali si velké množství šancí, opět skoro sto procentních, tak náš zásah přišel bohužel až v 85‘‘, kdy po zahraném trestném kopu Moravce z pravé strany, nachází Horského, který jemnou tečí posunul na Gregora a ten na dvakrát uklidil míč do branky 3:1. Po této brance jsme měli ještě jednu možnost, ale domácí gólman byl proti a předvedl bravurní zákrok, kdy Gregorovu střelu, která mířila do horního růžku, se štěstím vytáhl na roh, ze kterého se nám už skórovat nepodařilo. Za předvedený výkon se stydět rozhodně nemusíme a prohru přijímáme se vztyčenou hlavou.
Po podzimní části, která předčila naše očekávání, protože jsme si přáli být v první polovině tabulky, přezimujeme na místě druhém, za což si hráči zaslouží obrovskou pochvalu. Nyní nás čeká dlouhá zimní přestávka a bude jen na samotných hráčích, jak přistoupí v zimě k přípravě, abychom byli schopni se fotbalem bavit i v jarní fázi soutěže..

Sestava
Jansa-Hubálek(83" Saksl),Gregor,Fogl,Horský-,Formánek(69" Urban),Moravec,Tomeš(90" Černohous),Chuluuntsetseg(57" Trojan)-Machačný,Prokopec(64" Vyhnálek)
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Proseč 50
2. Prosetín 45
3. Jablonné 43
4. Zámrsk 42
5. Č.Heřmanice 40
6. Skuteč 34
7. Svitavy,,B" 34
8. Letohrad,,B" 29
9. Ústí n.O.,,B" 28
10. Luže 28
11. D.Újezd 27
12. Polička 27
13. FC Jiskra 2008 27
14. Tatenice 20
Krajská soutěž
# Tým B
1. Nemošice 48
2. Slatiňany 32
3. Jablonné n.O. 32
4. Polička 31
5. Sezemice 28
6. Orel 26
7. Chrast 26
8. FC Jiskra/Žamberk 22
9. Proseč 20
10. Třemošnice 16
11. Rudoltice/Žichlínek 6