08.04 Přelouč 3:0 Jablonné(1:0)
napsal:admin
Goly


Rozhodčí: Čech

Diváci:64


Průběh:
Nastalo fotbalové jaro i pro naše žáky. 8.4.2021 nás čekal dlouhý výlet do Přelouče. Vlivem nemoci, nebyl tentokrát v brance Chym. Zaskočil za něj Filip. Všichni jsme byli zvědavi, jak se po zimní přípravě naši starší borci ukážou. Začátek byl takový kostrbatý a my se trápili s nepřesnými přihrávkami. Jednou z nich, při malé domů jsme nabídli luxusní šanci, kterou v šesté minutě zužitkovali a šli do vedení. Poté jsme hru vyrovnali a začali se osmělovat. V první půli jsme si vytvořili hned tři šance, které by se měli proměňovat. Střelecký prach měli vlhký, jak Víťa Urban, Dan Trojan a střelu Víti Černohouze zlikvidoval brankář. Soupeř měl také šance, ale v obraně si s ním poradili naši stopeři a zbytek likvidoval v brance Filip. Když to shrnu, tak jsme měli zápas do poločasu otočit na tři jedna. To se nestalo, a tak jsme chtěli v druhém poločase trpělivě dobývat soupeřovu branku. To už jsme se do vyložených šancí nedostávali. Naopak soupeř hrozil čí dál víc. V 57 minutě jsme nebili důrazní v obraně a útočník soupeře měl už lehkou práci. Když jsme se chystali hru oživit mladšími hráci dostali jsme hřebíček do rakve v podobě třetí branky. Pak už jsme si přichystali dvě příležitosti, z kterých bychom mohli skorovat, ale po pěkné kombinaci Míra Špaček minul branku. Po druhé pěkné kombinaci Víťa Urban trefil střed branky, kde stal bezchybný brankář Přelouče.
Bylo vidět, že jsme odehráli první zápas na travnaté ploše, chyběl nám klid a přesnost v rozehrávce, často jsme ztráceli balon a chyběl nám i důraz, absolovali jsme málo soubojů a soupeři jsme nechávali spoustu volného místa. To vše se dá poctivou přípravou na další zápas odstranit.


.

Sestava
Němeček Filip-Špaček Míra, Trojan Dan, Křivohlávek Kuba, Čáp Štěpán, Maty Uhlík, Víťa Černohous, Víťa Urban, Kryštof Hanus, Vašek Krátký, Vojta Krátký, Švestka Petr, Maurer Tom, Jursa Adam, Štruml Vojta, Pepa Greguš
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Zámrsk 32
2. M.Třebová 25
3. Skuteč 25
4. Ústí n.O.,,B" 23
5. Proseč 21
6. D.Újezd 18
7. Slatiňany 17
8. Polička 16
9. Jablonné n.O. 14
10. Letohrad,,B" 14
11. Č.Heřmanice 12
12. Svitavy,,B" 11
13. Žamberk 8
14. FC Jiskra 2008 2
Krajská soutěž
# Tým B
1. D.Újezd 22
2. Jablonné n.O. 19
3. Chrast 19
4. L.Bohdaneč 17
5. H.Újezd 17
6. Žamberk 15
7. Proseč 14
8. H.Městec 14
9. Polička 9
10. Rudoltice 6
11. Sezemice 5