08.04 Přelouč 3:2 Jablonné(2:2)
napsal:admin
Goly
1" Štruml, 19" Jursa

Rozhodčí: Čech

Diváci:62


Průběh:
Ve stejný den a na stejném stadioně jako starší žáci, se představili i kluci + slečna z kategorie mladších žáků. Běžela 20 vteřina a naši útočníci dostali tolik prostoru, že se ocitli sami před brankařem a po pěkné přihrávce Petra Švestky už měl Vojta Štruml snadnou práci a vedli jsme jedna nula. V druhé minutě kopal soupeř už druhý roh a odražený balon uklidili do naší sítě. Od té doby se šance střídaly na obou stranách, ty soupeřovi troskotaly na umění našeho malého čaroděje v brance. My jsme šli 3x tváří v tvář proti hostujícímu brankařovi a řekl, bych že laxností v zakončení jsme se připravili o vedení. Všechny tři šance byly stoprocentní a v jiných zapasech jsme je proměňovali. Nakonec jsme se ujali ještě v 19 minutě vedení,kdy míč do sítě uklidil Adam Jursa. Soupeř nám o dvě minuty později vyrovnal. Těsně před koncem jsme nehráli bohužel kolektivně. Vojta se uvolnil na levé straně a místo nahrávky pod sebe, kde číhal volný Petr volil střelu do boční sítě. To byla také škoda. Prostě jsme nezvedli hlavu a nemluvili.
Druhý poločas byl vyrovnaný a bylo otázkou času kdo dá gol. Musím přiznat, že více šancí ke vstřelení měli domácí z Přelouče. To se jim podařilo v 47 minutě a poprvé jsme se ocitli v pozici, že musíme dotahovat. I přesto, že jsme přeskupili sestavu a snažili se posílit ofenzívu. Tak se nám už nic nepodařilo. Trestný kop nám zneškodnil domácí brankář a to bylo z naší strany vše.
Nás mrzí, že jsme zápas nerozhodli dříve, aby mohli dostat větší prostor v zápase mladší hráči z lavičky. Někteří ze starších z podzimní části zapomněli důraz, zarputilost a chuť hrát fotbal v kabině. Věříme, že to v treninku nastartujeme a ukážeme v dalším zápase.

.

Sestava
Štěpa Hanus, Hogo Černohous, Fanda Poláček, Adam Stejskal, Pavel Doleček, Kuba Mrázek, Petr Švestka, Tom Maurer, Adam Jursa, Vojta %Strum Kuba Sklenář, Pepa Greguš, Ondra Vinkler, Jára Sklenář, Anežka Formánková
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Zámrsk 32
2. M.Třebová 25
3. Skuteč 25
4. Ústí n.O.,,B" 23
5. Proseč 21
6. D.Újezd 18
7. Slatiňany 17
8. Polička 16
9. Jablonné n.O. 14
10. Letohrad,,B" 14
11. Č.Heřmanice 12
12. Svitavy,,B" 11
13. Žamberk 8
14. FC Jiskra 2008 2
Krajská soutěž
# Tým B
1. D.Újezd 22
2. Jablonné n.O. 19
3. Chrast 19
4. L.Bohdaneč 17
5. H.Újezd 17
6. Žamberk 15
7. Proseč 14
8. H.Městec 14
9. Polička 9
10. Rudoltice 6
11. Sezemice 5