TJ Jablonné nad Orlicí - Novinky: 22.10 Sruby 2:6 Jablonné(1:5)

22.10 Sruby 2:6 Jablonné(1:5)
napsal:admin
Góly
1",7",10" a 30" Kyllar,9" a 40" Moravec

Rozhodčí: Zuzík

Diváků: 30

Průběh:
K dohrávanému utkání ve Srubech jsme odjížděli s obavami,které byly zaviněny našimi výkony v našich předešlých zápasech.Jenže hráči k utkání přistoupili koncentrovaně,plnili předem stanovené pokyny,byli fotbalovější,v koncovce jistější než dříve.A když se toto všechno sečetlo,nemohlo utkání dopadnout ani jinak.Skore otevřel již v 1" Kyllar,stejný hráč přidal záhy po rohu hlavou druhý gol.Když chvíli poté Moravec udělal blafák domácímu golmanovi,bylo to už 0:3.Za další minutu proměnil Kyllar další roh ve čtvrtý gol.Domácí korigovali hezkou střelou z dálky,Trošku je to nabudilo,ale naše obrana pracovala bezchybně a nic jsme domácím nedovolili.Když Kyllar vstřelil pátý gol,do poločasu už moc nechybělo.O přestávce byli hráči nabádáni k aktivní hře,neboť se dal očekávat tlak domácích.Ve 40" jsme podnikli rychlou akci po pravé straně,na jejímž konci stál Moravec-1:6.Další šance jsme již nedokázali proměnit,škoda především těch Daavy a Lesáka,kterým by vstřelená branka pomohla.V 60" jsme si vybrali slabší chvilku při bránění rohu a domácí snížili na 2:6.To byl také konečný výsledek.Kluky nezbývá než pochválit,každý hrál na hranici svých možností,a co je hlavní-kolektivně.

Sestava
Hebr(Pospíšil) - Baláš, Kolesnyk,Kopecký - Trejtnar, Kyllar, Pišťáček - Chuluuntsetseg,Moravec(Beneš,Lesák)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
SampLanškroun B-Jablonné
Muži
19.08.17:00
SampPardubičky-Jablonné
Dorost
18.08.10:15
SampJablonné-Sloupnice
Starší žáci
09.09.09:00
SampDlouhonovice-Jablonné-
Mladší žáci
09.09. 10.00
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
xx.xx. yy:yy
Sampsezona ukončena
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
V měsíci SRPEN slaví narozeniny
Blahopřejeme!

Radek Černohorský
Matěj Černohous
Jan Pospíšil
Marek Tlachač
Jan Uher
Vojtěch Žofka
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Semanín 3
2. FC Jiskra 3
3. Libchavy 3
4. D.Újezd,,B" 3
5. Pomezí 3
6. Tatenice 3
7. Sloupnice 2
8. Lanškroun,,B" 1
9. Jablonné 0
10. Řetová 0
11. Žichlínek 0
12. M.Třebová,,B" 0
13. Opatovec 0
14. Janov 11
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Choceň 3
2. Prosetín 3
3. Libchavy 3
4. Lanškroun 3
5. M.Třebová 3
6. Slatiňany 3
7. Letohrad 3
8. Jablonné 0
9. Hlinsko 0
10. Pardubičky 0
11. Litomyšl 0
12. Holice 0
13. Přelouč 0
14. Polička 0