22.10 Sruby 2:6 Jablonné(1:5)
napsal:admin
Góly
1",7",10" a 30" Kyllar,9" a 40" Moravec

Rozhodčí: Zuzík

Diváků: 30

Průběh:
K dohrávanému utkání ve Srubech jsme odjížděli s obavami,které byly zaviněny našimi výkony v našich předešlých zápasech.Jenže hráči k utkání přistoupili koncentrovaně,plnili předem stanovené pokyny,byli fotbalovější,v koncovce jistější než dříve.A když se toto všechno sečetlo,nemohlo utkání dopadnout ani jinak.Skore otevřel již v 1" Kyllar,stejný hráč přidal záhy po rohu hlavou druhý gol.Když chvíli poté Moravec udělal blafák domácímu golmanovi,bylo to už 0:3.Za další minutu proměnil Kyllar další roh ve čtvrtý gol.Domácí korigovali hezkou střelou z dálky,Trošku je to nabudilo,ale naše obrana pracovala bezchybně a nic jsme domácím nedovolili.Když Kyllar vstřelil pátý gol,do poločasu už moc nechybělo.O přestávce byli hráči nabádáni k aktivní hře,neboť se dal očekávat tlak domácích.Ve 40" jsme podnikli rychlou akci po pravé straně,na jejímž konci stál Moravec-1:6.Další šance jsme již nedokázali proměnit,škoda především těch Daavy a Lesáka,kterým by vstřelená branka pomohla.V 60" jsme si vybrali slabší chvilku při bránění rohu a domácí snížili na 2:6.To byl také konečný výsledek.Kluky nezbývá než pochválit,každý hrál na hranici svých možností,a co je hlavní-kolektivně.

Sestava
Hebr(Pospíšil) - Baláš, Kolesnyk,Kopecký - Trejtnar, Kyllar, Pišťáček - Chuluuntsetseg,Moravec(Beneš,Lesák)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
03.11.15:15
Sampsezona ukončena-
Dorost
03.11.14:45
Sampsezona ukončena/b>
Starší žáci
03.11.12:30
SampFAJT Cup-
Mladší žáci
02.02. 08.30
Sampsezona ukončna
Starší přípravka
08.12. 08:30
SampSezona ukončena
Mladší přípravka
01.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 32
2. Semanín 30
3. Pomezí 26
4. FC Jiskra 25
5. M.Třebová,,B" 21
6. Sloupnice 21
7. D.Újezd,,B" 19
8. Jablonné 19
9. Libchavy 18
10. Lanškroun,,B" 18
11. Janov 16
12. Žichlínek 15
13. Opatovec 6
14. Řetová 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Letohrad 36
2. Pardubičky 35
3. Lanškroun 25
4. Jablonné 23
5. Libchavy 20
6. Hlinsko 20
7. Choceň 19
8. Prosetín 18
9. Přelouč 19
10. Holice 17
11. M.Třebová 13
12. Litomyšl 12
13. Slatiňany 9
14. Polička 6
„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde