14.05 Jablonné 2:1 Chrast (1:1)
napsal:admin
Goly
14" Gregor, 88" Tomeš

Rozhodčí: Klazar

Diváci:50


Průběh:
V neděli krátce po poledni jsme na svém hřišti přivítali spojený celek Chrasti a Zaječic .Chtěli jsme odčinit ne příliš povedená utkání minulých kol a konečně si připsat 3 body do tabulky, což se nám se štěstím povedlo po těsné výhře 2-1.
Už před samotným začátkem jsme řešili koho postavit do útočných řad, a tak padla volba na Tomeše s Gregorem, kteří se tohoto úkonu zhostili na výtečnou, i když samotný začátek nezačal zrovna podle našich představ. Po úvodním oťukávání, jsme ve středu hřiště vyrobily hrubku, po které nás hostující útočník potrestal, a tak jsme od 10‘‘ prohrávali 0-1. Hráči se z tohoto nepříznivého stavu nepoložili a do pěti minut stav vyrovnali po pohledné akci z pravé strany, kdy si několikrát vyměnili míč Moravec, Saksl, Tomeš, který ho prostrčil mezi obránci před vápno Gregorovi a ten z první překonal hostujícího brankáře 14‘‘ 1-1. Tato vyrovnávací branka byla motivací k tomu, abychom se uklidnili a pokusili se přidat ještě nějaký gól, protože šancí jsme měli dost, kdy zejména po rohovém kopu Davy nejprve Fogl hlavou jen těsně minul nad a aby toho nebylo málo, tak tentokráte po rohu Moravce, takřka z brankové čáry přestřeluje Horský. Mladý houževnatý hostující tým těžil zejména z velice dobře zabezpečené a dobře organizované obrany a také z našich chyb, kdy jsme někdy laxně přišli o míč a soupeř se najednou jednoduchou kombinací dostal až před naše vápno, ale naštěstí měl buď špatně seřízená mířidla, nebo mu v tom zabránil Jansa, a tak se šlo do kabin za remízového stavu.
V poločasové přestávce jsme hráče nabádali, aby v daném tempu pokračovali, ale zároveň nezapomínali na zadní vrátka, protože hosté byli stále při chuti a určitě chtěli vítězství urvat na svoji stranu. Hned v úvodu se v šanci opět vyskytl Gregor, ale neměl dostatek klidu v zakončení. Po té se hra odehrávala spíše ve středu hřiště plné osobních soubojů, kdy soupeř měl chvílemi na vrh a zhruba v šedesáté minutě druhého poločasu byla asi jejich největší šance, kdy jsme neuhlídali rychlonohého útočníka, který se řítil na branku sám, ale vše mu za cenu sebeobětování včasným výběhem zhatil Jansa, který byl rychlejší, míč bezpečně schoval do své náruče, ale odnesl to bohužel zlomeným prsteníčkem a i s obrovskými bolestmi celé utkání dohrál. Po této ojedinělé šanci hostí, jsme po přeskupení řad, pomalu přebrali otěže zápasu a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit branku, ale ne a ne se prosadit. Neproměněných šancí zejména Formánka, Tomeše, Gregora přibývalo, ale časomíra neúprosně ukrajovala z devadesáti minutového koláče. Naši hráči stále neúnavně atakovali soupeřovu bránu a po sérii rohových kopů, jsme se konečně prosadili, kdy v 88‘‘ si Horský dostatečně seřídil svoje střelky a rohový kop namířil do chumlu našich nabíhajících hráčů a Tomeš nekompromisně na zadní tyč skóruje 2-1.Kluky je potřeba pochválit za bojovný týmový výkon a doufáme, že si to zapamatují a přenesou do následujících zápasů, protože je stále o co hrát.
Zároveň budeme mít menší trable ze sestavou, ale kádr máme poměrně široký a tak se do hry dostanou i další hráči, protože začíná období maturit a pro nás trenéry je škola na prvním místě – ať se daří pánové !!!

Příští týden máme volný los, takže ,,nematuritní‘‘ se budou moci plně věnovat v nedalekém Letohradě tradiční Kopečkové pouti a doléčit tak nějaké ty bolístky, ale bohužel, ,, bolístku‘‘ asi nedoléčí náš brankář a sezóna pro něho letos asi už skončila a tak mu přejeme brzké uzdravení.

Další utkání hrajeme až 27.5., kdy zajíždíme na horkou půdu do Orle.

.

Sestava
Jansa-Hrdina,Horský,Fogl,Hubálek(89" Večeř)-Saksl(29" Vyhnálek),Kopecký(90" Kubelka),Moravec,Chuluuntsetseg(60"Formánek)-Gregor,Tomeš
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
I.A.třída
# Tým B
1. Proseč 50
2. Prosetín 45
3. Jablonné 43
4. Zámrsk 42
5. Č.Heřmanice 40
6. Skuteč 34
7. Svitavy,,B" 34
8. Letohrad,,B" 29
9. Ústí n.O.,,B" 28
10. Luže 28
11. D.Újezd 27
12. Polička 27
13. FC Jiskra 2008 27
14. Tatenice 20
Krajská soutěž
# Tým B
1. Nemošice 48
2. Slatiňany 32
3. Jablonné n.O. 32
4. Polička 31
5. Sezemice 28
6. Orel 26
7. Chrast 26
8. FC Jiskra/Žamberk 22
9. Proseč 20
10. Třemošnice 16
11. Rudoltice/Žichlínek 6