Goly
19" a 39" Švestka,28" a 53" Štruml, 22" Jursa

Rozhodčí: Frank

Diváci:50

Za slunného počasí jsme přijeli do Dolního Újezda. Byť máme široký kádr, tak jsme měli tentokrát jen jednoho hráče na střídání. Nečekalo nás nic lehkého. Soupeř je kvalitní a tomu odpovídá i postavení v tabulce. Vyhrát se však dá s každým. Domácí šli do vedení. Nám se podařilo vyrovnat a zápas dokonce otočit, když se nejprve trefil Petr Švestka a poté Adam Jursa. Domácí tým byl ve středu pole kvalitní. Spoustu šancí jim zmařil dobře chytající Jáchym Štrbík. Do poločasu domácí stihli vyrovnat. Nám se podařilo ještě strhnout vedení na naší stranu a to když se trefil Vojta Štruml. Vedli jsme tři dva. Čekal nás náročný druhý poločas. Soupeř byl nebezpečný, ale nemohl se střelecky prosadit. Naopak jsme to byli my, kdo zvýšil skore. To se trefil Petr Švestka a bylo veseleji. Domácí po chvilce snížili na 4:3. Naši borci bojovali a předváděli dobrý výkon. Za to si vysloužili další branku a tu přidal Vojta Štruml. Opět jsme vedli o dvě branky 5:3. Když zbývalo něco kolem deseti minut do konce, tak soupeř pěkně vystřelil z dálky do břevna, balon se odrazil do země. A asi jediný kdo viděl balon za brankovou čarou byl hlavní rozhodčí. Dostali jsme gol negol, ale i to se prostě stává. Pak jsme měli ještě dvě příležitosti vstřelit branku, ale Tom Maurer brankáře neprostřelil. Od té obdržené branky, na 4:5, jako by našemu týmu došla síla a soupeřovi narostla křídla. Obdrželi jsme ještě další čtyři branky a celkem jsme prohráli 8:5. Předvedený výkon našeho týmu byl dobrý, všichni zaslouží pochvalu.

Štrbík- Greguš, Černohous, Stejskal, Vinkler, Maurer, Jursa, Štruml, Švestka, Hanus