Goly
37",56" a 70" Trojan,23"a 45" V.Krátký,14" Adamec,40" Urban

Rozhodčí: Hock

Diváci:50

Když se koukneme na postavení soupeře v tabulce, tak to vyloženě nahrává k podcenění soupeře. To jsme nechtěli připustit a chtěli jsem vše dělat poctivě bez chyb. Od začátku jsme se tlačili na polovinu soupeře. Měli jsme územní převahu a tu jsme dokázali zúročit, když se trefil Tonda Adamec. O deset minut později jsme se radovali podruhé, když po pěkné kombinaci skoroval Vašek Krátký. Kluky z Třemošnice jsme si dobře přebírali a nepouštěli je do vážnějších šancí. Ke konci poločasu se trefili ještě oba útočníci Vítek Urban a Dan Trojan. O přestávce bylo zapotřebí uklidnit hlavy, aby nedošlo k podcenění. Začátek druhé půle nám vyšel výborně, když skore zvýšil Vašek Krátký. Vytvářeli jsem si i další příležitosti. Kopali jsme několik rohových kopů. Po pěkném prostrčení šel Štěpán Čáp sám na brankáře, ale tečovaná střela skončila vedle. Další dvě branky přidal Dan Trojan. Mohli jsme pustit do hry kluky ze střídačky a mladší kluky, aby nesbírali nějaké zkušenosti. To se jim dařilo a můžeme říci, že si vytvořili několik slibných příležitostí. V závěru jsme byli nedůslední a nechali soupeře vstřelit čestnou branku. Výsledek zápasu tak byl 7:1 v náš prospěch.

Štrbík-Uhlík, Křivohlávek, Hanus, Němeček, Krátký Václav, Čáp, Černohous, Adamec, Urban, Trojan, Kulhavý, Krátký Vojtěch, Štruml, Greguš, Maurer, Mrázek