Goly
4",36" a 46" Švestka,30" Stejskal,69" Maurer

Rozhodčí: Čech

Diváci:79

V neděli jsme odehráli poslední zápas v této sezoně na venkovní hřišti v Holicích. Od úvodu jsme věděli, že soupeř je kvalitní. Již v první minutě jsme na pravé straně zaspali. Útočník vystřelil, náš brankář šel na druhou stranu a soupeř šel do vedení. Od té doby jsme začali hrát ve středu pole lépe my. Tom odebíral včas balony a útočná dvojice se pěknými kombinacemi dostávala za obranu a do šancí. Celkem rychle se nám podařilo vyrovnat. Branku vstřelil Petr Švestka. Pak přišla chvíle Vojty, kdy si vytvořil tři příležitosti, které by měli končit golem, ale střelecký prach byl příliš vlhký. Z dálky se pěkně trefil Tomáš, ale překážela mu tyčka. V tu dobu jsme na hřišti dominovali. Do poločasu vedení na naši stranu převrátil Adam Stejskal, když po rohu se k němu odrazil míč a opětovným centrem překonal brankáře. Poločas jsme vedli 2:1. Po půlce jsme hráli trpěli a po překonání ofsajdové pasti se po pěkné průnikové přihrávce prosadil Petr Švestka. Netrvalo dlouho a rozhodčí proti nám nařídil pokutový kop. Ten Jáchym chytil. Pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo o pár minut později a svoji třetí branku v zápase přidal Petr. V závěru jsme si vše už pohlídali a ještě chytře přidali pátý gol. Když průnikovou přihrávku za obranu si sám doběhl Tom a s chladnou hlavou překonal brankáře. Tím pečetil pěkný výsledek na 5:1 v náš prospěch. Za tímto výsledkem stál kolektivní a bojovný výkon všech hráčů.

Štrbík-Greguš, Mrázek, Sklenář Jaromír, Stejskal, Maurer, Jursa, Švestka, Štruml, Poláček František, Vinkler