Goly
41"L a 69" Černohous,52" Urban

Rozhodčí: Čech

Diváci:86

Starší žáci měli soupeře s ním by měli získat nějaké body. Od úvodu jsme věděli, že nás může mrzet každá neproměněná šance. Hned v první minutě jsme neproměnili rychlý brejk. Do dvacáté minuty jsme měli ještě dvě příležitosti, které bychom měli proměňovat. Bohužel ta koncovka nás trápí celou sezonu. V třicáté minutě se soupeř dostal do vedení, to když zahrával rohový kop, tak náš brankář podběhl balon a soupeř vedl jedna nula. To byla prakticky jediná střela soupeře do poločasu. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním otočit výsledek. Vyrovnat se podařilo tři minuty po poločase. Důrazný byl Víta Černohous, který prostřeli brankáře. O pár minut bylo ještě veseleji, když pěknou kombinaci nahrávkou pod sebe zakončil Vítek Urban. Dlouho jsme se neradovali, protože po průnikové přihrávce jsme propadli na pravé straně. Vše dobře hasil Kryštof Hanus, který vypíchl balon a odehrál na roh. Rozhodčí však nepochopitelně viděl faul a nařídil penaltu. To byla teprve druhá střela na branku a bylo z toho vyrovnání. Pak jsme ještě zabojovali a po rohovém koupu hlavou překonali soupeře. Víťa Černohous dal svůj druhý gol v zápase. Deset minut před koncem však Holice vyrovnali, když z dálky přehodili našeho golmana. V závěru jsme hrozili už jen střelami z dálky, ale bohužel jsme netrefovali zařízení. A tak výsledek skončil 3:3. Po bojovné druhém poločase si kluci zasloužili tři body, ale hraje se na goly a ty padají po chybách.

Štrbík, Uhlík, Hanus, Křivohlávek, Čáp, Černohous, Krátký Vašek, Urban, Trojan, Kulhavý, Adamec