17.06 Jablonné 0:4 Nemošice(0:3)
Goly

Rozhodčí: Hock

Diváci:50

V posledním zápase jsme přivítali hodně kvalitního soupeře z Nemošic. Ten své kvality předvedl hned v úvodu, kdy na světelné tabuli byly ještě samé nuly. Jako nůž máslem prošel středem hřiště i naší obranou útočící hráč a pohodlně zakončil. Od té doby jsme hru vyrovnali a hráli jsme dvacet minut na soupeřově půlce. Chybělo nám, ale kvalitní zakončení. Vystřelili jsme pouze z dálky Štěpán Čáp a Míra Špaček. Obě střely minuly branku. Po dvaceti minutách opět soupeř udeřil, kdy na pěknou průnikovou nahrávku si naběhl hráč soupeře a zvýšil na dva nula. Od té doby jsme byli vyrovnaným týmem, ale bez golového efektu. Hráli jsem spíše na soupeřově polovině. Když už se zdálo, že bude poločasový výsledek 2 nula, tak jsme neodstavili od balonu útočníka a v poslední minutě prvního poločasu zvýšili na 0:3. Do druhé půle jsme nastupovali s ambicemi vyrovnat hru a zlepšit produktivitu a ukázat diváků, že umíme vstřelit nějakou tu branku. Hru jsme vyrovnali, soupeř byl silný na balonu, ale naši kluci bojovali. Vytvořili jsme si šanci, ale tu Vítek Urban neproměnil. Pak jsme měli tři trestné kopy, které jsme prach bídně zahráli. V závěru nám soupeř prošel po levé straně a stanovil, tak konečný výsledek zápasu, když překonali v brance Jáchyma po čtvrté. Za předvedený výkon se kluci nemusí stydět. Tento zápas byl poslední pro kluky Vítka Urbana, Václava Krátkého, Filipa Němečka a Tondu Adamce. Tito kluci v příštím ročníku budou nastupovat v kategorii dorostenecké.

Štrbík-Uhlík, Křivohlávek, Hanus, Němeček, Krátký Václav, Špaček, Černohous, Čáp, Trojan, Urban, Kulhavý, Krátký Vojtěch, Mrázek, Štruml, Švestka, Maurer