Goly
12" Švestka,46" Štruml

Rozhodčí: Hock

Diváci:40

Poslední zápas fotbalového ročníku 2022/2023 jsme odehráli na našem stadioně v Jablonném. Na pěkně připraveném hřišti jsme přivítali soupeře z Nemošic. Soupeř nás na podzim porazil 2:1 a tak jsme jim měli co vracet. Kluci se od začátku prezentovali velice dobrou kombinační hrou a v útoku agresivním napadáním. Obranu si řídil dobře Kuba Mrázek. Ve středu pole získával odražené balony Tom Maurer a rozehrával to na útočnou dvojici Petr Švestka a Vojta Štruml. V 11 minutě se prvně jmenovaný po pěkné kombinaci prosadil a vedli jsme jedna nula. Soupeř byl kvalitní také dobře kombinoval, ale kluci se jim vyrovnali a hlavně útočná dvojice jim zatápěla. Šance jsme měli a jen vlivem nepřesné koncovky jsme nešli do výraznějšího vedení. V závěru poločasu dvakrát pěkně zakombinoval soupeř a skore otočil. Prohrávali jsme dva jedna. V kabině si kluci odpočinuli, vyslechli rady a s chutí otočit zápas šli na druhý poločas. Hráli jsme stále trpělivě a vytvářeli si pěkné šance. Po jedné kombinaci si tentokrát role otočili Petr s Vojtou. Nahrávku Petra usměrnil do sítě Vojta a bylo vyrovnáno. Zbývající část zápasu se odehrávala na střídačku před naší i soupeřovou brankou. Vedení mohl strhnout na svoji stranu kterýkoli tým. My jsme branku už nevstřelili a Jáchyma v naší brance soupeř také nepřekonal a tak jsme s kvalitním soupeřem získali bod za remízu 2:2. Pochvalu zaslouží všichni kluci. Odehráli celou sezonu týmově. Po tomto utkání jsme se rozloučili s hráči: Jáchymem Štrbíkem, Kubou Mrázkem, Tomem Maurerem, Adamem Jursou , Pepou Gregušem, Vojtou Štrumlem a Jonášem Poláčkem. Kluci s fotbalem nekončí, ale postupují do vyšší kategorie starších žáků, kde si zase svoje místo v sestavě musí vybojovat. V mladších žácích předvedli dobrou práci a přejeme jim, aby se jim dařilo i ve vyšší kategorii. Tímto odchodem dávají příležitost mladším hráčům, kteří si v letošní sezoně tolik nezahráli.

Štrbík-Černohous, Mrázek, Greguš, Jursa, Maurer, Stejskal, Švestka, Štruml, Tomeš, Poláček František, Poláček Jonáš, Doleček, Vinkler, Vaníček